,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Верховний Суд України передав росіянам права на магістральний трубопровід, що проходить українською територією – Ігор Луценко
0
Верховний Суд України ухвалив рішення про виведення української ділянки магістральних трубопроводів із державної власності та передання в користування російським комерційним структурам і компаніям, афільованим із лідером руху "Український вибір" Віктором Медведчуком.
Про це 26 червня написав у своєму Facebook депутат Верховної Ради від "Батьківщини" Ігор Луценко. Він посилається на ухвалу Верховного Суду від 30 травня, опубліковану в Єдиному реєстрі судових рішень. ВСУ залишив чинним рішення Господарського суду Рівненської області та Рівненського обласного апеляційного господарського суду про визначення за дочірньою структурою російської компанії "Транснефтепродукт" права власності на трубопровід протяжністю 1433 км. Це – ділянка нафтопродуктопроводів Самара – Західний напрямок і Грозний – Армавір – Трудова, яка проходить територією України.
"Хто не в курсі – це той самий трубопровід, через який команда Медведчука... качає контрабандні нафтопродукти в Україну з Росії і продає їх тут через мережі автозаправок, подібних до мережі GLUSCO. Прибутки шалені, оскільки фіскальні платежі тут мінімізовуються. На ці таким чином легалізовані кошти, гроші, імовірно, фінансується діяльність проросійських ЗМІ тут, у нашій державі", – написав Луценко. Нардеп стверджує, що юридичну підтримку Медведчук дістав в Адміністрації Президента.
"Трубопровід – у державній власності, а володіння магістральними нафто- та газогонами законом закріплено виключно за державою Україна? Не проблема, коли є прикриття з боку Адміністрації Президента і контрольованих нею судів!" – ідеться у публікації.
https://www.facebook.com/igor.lutsenko/posts/1926153164075330
Суди в Рівному і Верховний Суд погодилися з аргументами росіян, що трубопровід втратив магістральне значення, і після кількох перероблень його слід уважати новим об'єктом. Луценко сподівається, що держава не припинить боротьби за трубопровід. My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.