,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Борис Кушнірук: Українці заміщують необхідні продукти хлібом. І це жахливо
0
Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив економічний експерт Борис Кушнірук.

Нагадаємо, витрати родини на харчування у ЄС становлять 14-18% від місячного заробітку, у Білорусі – 38%, в Україні – 57% (за даними «Голос столиці»).

Борис Кушнірук зауважив, що більш забезпечена родина в Україні витрачає на харчі менше у відсотковому відношенні до доходів, а бідні витрачають майже 100 відсотків на харчування, оскільки більше ні на що у них просто не вистачає коштів.

«Якщо суспільство бідне, то вплив таких факторів, як продукти харчування, ціни на комунальні послуги залишається надзвичайно великим. Вирішити цю проблему можна лише в один спосіб – … щоб працювала економіка та зростали доходи населення, зарплати. Якщо будуть зростати доходи, то залежності від цін на продукти харчування не буде, як є зараз», – переконаний Борис Кушнірук.

Економіст Андрій Длігач зауважив, що в Україні знижується споживання на душу населення по більшості продуктів харчування.

«Навіть по хлібу, по м’ясу, молочних продуктах, по маслу знижується споживання на одну людину. Це базові продукти», – наголосив гість програми.

Борис Кушнірук нагадав про роботу Леніна «Розвиток капіталізму у Росії», де йшлося про дослідження споживання картоплі і хліба. Ленін доводив, що у біднішому суспільстві більше споживають картоплі, аніж хліба. Експерт зауважив, що в наших умовах зменшення споживання хліба свідчить не так про бідність, як про те, що українці стали більш коректно споживати продукти харчування.

«Бо велике споживання хліба, враховуючи, що він у нас дешевий, це якраз вони заміщують ті продукти, які вони мали би їсти, хлібом. І це жахливо», – каже Борис Кушнірук.

zik.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.