,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


ЗЕЛЕНСЬКИЙ НАРКОМАН? ЧОМУ ВІН БОЇТЬСЯ АНАЛІЗІВ?
-1
Незважаючи на скандал навколо здачі аналізів на наркозалежність, Зеленський відмовився пройти тест у Всесвітньому антидопінговому агентстві. І це при тому, що Кличко-молодший оплачує всі витрати, а Порошенко погодився пройти цей тест.

Порошенко виконав всі за баганки зелі, зробив усе чесно і прилюдно, і зробив це як справжній мужик і якщо зеля хоче спростувати всі звинувачення проти нього у вживанні наркоти то це дуже просто: ПРОЙТИ ВСІ ДОСЛІДЖЕННЯ В НЕЗАЛЕЖНИХ, АВТОРИТЕТНИХ ЛАБОРАТОРІЯХ. І все.

Багато питань відпали б самі собою і його рейтинг ще більше підскочив би. А так у думаючих людей закрадається сумнів в адекватності свого кандидата. Якщо хтось хоче побачити, хто такі наркомани, яка їхня поведінка, які злочини вони чинять то в інтернеті є безліч відео про це.

А тепер уявіть, що це наш президент. Страшно? Ото ж бо й воно. Хоч і в останній момент, але включіть мозок, ви будете голосувати не за Порошенка( до речі я його теж недоюблюю, м'яко кажучи), а за свою Україну, за землю, на якій виросли ви , ростуть, чи будуть рости ваші діти, онуки і правнуки. Це, можливо, наш останній шанс залишитися нацією. А якщо порох буде ви@обуватись, ми йому пригадаємо все, повірте.

https://automobilrevue.net/v/b0xhaGQzMXlXM1U

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.