,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Гройсман: Україна поки не реалізувала план зі зростання економіки
0
Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Втім, глава уряду вже у середньостроковій перспективі очікує економічного зростання на рівні 5%.

"Ми поки що не змогли реалізувати той амбітний план, який би дав можливість сьогодні забезпечити стійке і швидке економічне зростання, яке відповідає інтересам України. Але ми точно знаємо, як уряд, – при ефективних рішеннях, при правильних кроках, в середньостроковій перспективі ми можемо досягти більш динамічного зростання у 5% і більше", – наголосив Гройсман.

Натомість міжнародні партнери хочуть, щоб Україна пришвидшила свої реформи і подолала корупцію. Про це дипломати заявили на конференції щодо реформ, яка відбулася у Києві. Зокрема, вони наполягають на створенні Антикорупційного суду.

"Якщо корупція не буде подолана, Україна не зможе зберегти іноземні інвестиції. Тому дуже важливо, щоб незалежний Високий антикорупційний суд запрацював, щоб усі інституції могли об'єднатися і зрештою подолати корупцію в Україні", – зазначив міністр закордонних справ Данії Андерс Самуельсен.

У Верховній Раді тим часом проанонсували – законопроект про антикорупційний суд вже на наступному пленарному тижні спробують внести до порядку денного.

5.ua
П.С.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.