,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Популярные статьи
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Україна тимчасово втратила доступ до зовнішніх ринків капіталу, – НБУ
0
Про це повідомив директор департаменту відкритих ринків Національного банку України Олексій Лупін у ході брифінгу, передає Інтерфакс-Україна.

"Геополітика призвела до зростання "пені за ризик" для України як на зовнішніх ринках, так і на внутрішніх. Причому на зовнішніх ринках дохідність українських ОВДП досягла стресових рівнів, двозначних, і, на жаль, тимчасово Україна втратила доступ до зовнішніх ринків капіталу", – сказав Лупін.

За його словами, внутрішній ринок краще пережив відповідні події, зокрема, якщо порівнювати з березнем 2020 року, де пікові показники відсоткової ставки на вторинному ринку ОВДП на рівні 20-25%, то 19 січня пікові ставки тут склали 16-17%.

Лупін зазначив, що раціональному інвестору зараз вигідніше купувати папери на вторинному ринку, однак він вважає, що це тимчасове явище і після деескалації прибутковості на ринках зрівняються, і Мінфін зможе залучати гривню на аукціонах.

Як повідомлялося, курс єврооблігацій України, який стабілізувався 18 січня після трьох днів сильного падіння, у середу виріс на 2,5-5,2% на новинах про підтримку України та м'якіші заяви з РФ. Зокрема, прибутковість до погашення найбільш "коротких" паперів із погашенням у вересні цього року знизилася з 23,5% до 19,1%, а паперів із погашенням у 2023 році – з 16,1% до 13% річних. У вівторок прибутковість найкоротших євробондів сягала 26,5%.
biz.censor.net

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.