,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Три склозаводи України зупинили виробництво через ціни на газ
0
Про це йдеться у заяві Асоціації підприємств скляної промисловості "Скло України" у Facebook.

"Катастрофічне зростання ціни на природний газ, який наразі складає до 50% собівартості скляної продукції, має руйнівні наслідки для цілої галузі реального сектору української економіки, оскільки відбувається стрімке об’єктивне зростання кінцевої ціни української продукції", – зазначають виробники.

Крім того, ще одним негативним фактором для скляної галузі значний демпінговий імпорт скляних виробів на територію України з країн із нижчими цінами на енергоносії.

В такій ситуації, підкреслюють в Асоціації, продукція українських компаній стає неконкурентоздатною як на внутрішньому, так і на міжнародному ринках.

"Підприємства скляної галузі України, на яких працює більше 12 тисяч осіб, стрімко стають збитковими і фактично знаходяться на стадії банкрутства та повного закриття", – наголосили у заяві.

"Скло України" звернулося та закликало Кабінет міністрів реалізувати комплекс невідкладних заходів, які б дозволили стабілізувати ситуацію.

Зокрема, скловиробники пропонують розробити та впровадити цільову програму підтримки підприємств скляної галузі України, в тому числі, шляхом надання їм пільгових антикризових кредитів.

Також в Асоціації просять створити цільовий фонду для формування компенсаторів ціни природного газу для скловиробників на період дії кризової ситуації та надати доступ до аукціонів з продажу природного газу по пільгових цінах.

Крім того виробники вимагають застосування заходів нетарифного регулювання в вигляді неавтоматичного ліцензування операцій із ввезення на територію України виробів зі скла та введення антидемпінгового мита.

Як повідомлялося, виробники молочної продукції заявили про критичну ситуацію через зростання цін на газ.
biz.censor.net

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.