,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Попит на гривневі облігації на аукціонах Мінфіну впав у 32 рази
+1
Як свідчать дані на сайті Мінфіну, міністерство відмовилося суттєво підвищувати ставки за гривневими облігаціями, на відміну від аукціонів попереднього тижня.

Зазначимо, що аукціони відбувались за два дні до оголошення Національним банком (НБУ) рішення щодо облікової ставки, яке заплановано на четвер, 20 січня.

У підсумку на аукціоні 18 січня Мінфін розмістив номіновані в гривні облігації з терміном обігу 6 місяців на суму 10,71 млн грн під 10,99% річних. Востаннє такі цінні папери розміщувались наприкінці грудня минулого року під 10,8% річних.

Від продажу однорічних облігацій під незмінні 11,9% вдалося залучити 23,95 млн грн.

Ще 76,94 млн грн надійшло від розміщення ОВДП з терміном обігу 2 роки під 12,95%. Минулого тижня Мінфін розміщував такі цінні папери під 12,94% річних.

ОВДП строком обігу 5 років розмістили на 9,09 млн грн під незмінні 13,25% річних.

Крім того, Мінфін розмістив облігації в іноземній валюті (долари США) з терміном обігу 6 місяців на $100,17 млн під 3,5% річних та однорічні доларові ОВДП на $43,27 під 3,7%.

"Загалом до державного бюджету залучено 4,15 млрд грн в еквіваленті", – зазначається на сайті Міністерства фінансів.

Як повідомлялося, минулого тижня Міністерство фінансів на перших у новому році аукціонах з продажу облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) розміщувало виключно гривневі облігації і залучило 3,87 млрд грн, суттєво підвищивши ставки за короткостроковими цінними паперами. Зокрема, ставка за тримісячними облігаціями зросла до 10,95% річних.
biz.censor.net

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.