,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Нацкомісія позапланово перевірить 13 обленерго через скарги споживачів
0
Про це повідомляє пресслужба регулятора.

"Підставою для позапланових виїзних перевірок 13 операторів систем розподілу електричної енергії стали численні звернення та скарги споживачів про незадовільне надання послуг у сфері електроенергетики", – йдеться у повідомленні.

Зокрема перевірять: АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі", ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі", АТ "Укрзалізниця", АТ "ДТЕК Одеські електромережі", АТ "Прикарпаттяобленерго", ПрАТ "Рівнеобленерго", АТ "Сумиобленерго", ПАТ "Черкасиобленерго", АТ "Херсонобленерго", ПАТ "Запоріжжяобленерго", АТ "Полтаваобленерго", АТ "Чернігівобленерго" та АТ "Харківобленерго".

Зазначається, що серед найпоширеніших проблем, з якими стикаються споживачі зі згаданими компаніями, є порушення ними умов приєднання електроустановок замовників до мереж систем розподілу.

"Регулятор й надалі реагуватиме на усі звернення та скарги споживачів в разі порушення їх законних прав щодо користування послугами, що надаються суб’єктами господарювання – ліцензіатами", – наголосили у Нацкомісії.

Водночас, НКРЕКП закликає ліцензіатів дотримуватись вимог законодавства, що регулює функціонування ринку електричної енергії.
biz.censor.net

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.