,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Печерський суд Києва заарештував усе майно й активи Петра Порошенка
+2
Відповідне рішення суд ухвалив 6 січня.

Захист Порошенка запевнив, що збирається подавати апеляцію на рішення суду.

«Ми бачимо загострення... З одного боку, вони тиснуть і намагаються якомога більше дошкулити Петру Порошенку, з іншого боку, ми бачимо, які вони насправді щасливі, тому що зараз наклали арешт на все майно Петра Олексійовича», — заявив адвокат Поршенка Ігор Головань на брифінгу після засідання суду.

Також він наголосив, що Печерський суд перебуває поза територіальною юрисдикцією розслідувань Державного бюро розслідувань.

За словами Голованя, також адвокати Порошенка двічі оголошували відвід судді через підробку документів у справі заради того, «щоб потрапити в цей суд і до цих суддів, які настільки лояльні та виконують роботу навіть замість прокурорів».

Адвокат Порошенка зазначив, що за документами повідомлення про підозру було вручено 20 числа, проте нардеп виїхав з України 17 грудня.

«Вони не надали жодного документа, що вони направили хоча б поштою повідомлення про підозру, тобто ми бачимо абсолютне повнісіньке беззаконня, абсолютне нехтування нормами права, спрямоване винятково на одне — перешкодити лідеру опозиції здійснювати політичну діяльність», — запевнив Головань.babel.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.