,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Армія України – недофінансована й не зможе зупинити російські війська, тому необхідні масові поставки озброєння від Заходу, - Bloomberg
0
Як інфоромує Цензор.НЕТ, про це йде мова у статті видання Bloomberg.

Російський президент Володимир Хуйло підтримав нарощування своїх військ на кордоні, заявивши, що НАТО має скоротити свою присутність у регіоні.

"У разі війни лише постачання великої кількості зброї із Заходу зможе забезпечити захист України. Але досі запити Києва на дорогі системи протиповітряної та протиракетної оборони, залишаються без відповіді, незважаючи на запевнення, що НАТО підтримує Україну", – зазначає видання.

Також автори наголосили на масштабній корупції, яка не дозволяє виділяти достатньо коштів із держбюджету на Збройні сили.

"Бюджет Києва на оборонку становив 23 млрд грн (838 млн доларів) 2021 року, а 2022-го – зріс до 28 млрд грн ... За даними Стокгольмського міжнародного інституту досліджень проблем миру, Росія витрачає на закупівлі майже 40% свого оборонного бюджету, що перевищує 60 млрд доларів, що в абсолютних цифрах удвічі більше, ніж у Франції, Німеччині чи Великій Британії, не кажучи вже про Україну", – уточнюється в матеріалі.

За словами директора дослідницької програми CNA аналітичного центру Вірджинії Майкла Кофмана, вторгнення коштуватиме Росії дорого. Водночас список дипломатичних вимог Хуйла настільки великий, що на переговори можуть знадобитися місяці, якщо не роки.

"Наразі зрозуміло: росіяни не думають, що зазнають нищівних втрат", – зазначив він.

"Усі наймані працівники в Україні відраховують кошти на військовий збір – для видатків на оборону. 2021 року це акумулювало 28,6 мільярда гривень, чого, теоретично, достатньо для збільшення закупівель озброєнь удвічі. Але гроші йдуть у загальний податковий фонд. Представник Мінфіну сказав, що "неможливо" дізнатися, чи були вони витрачені на оборону, охорону здоров’я чи інші пріоритети", – ідеться у статті.

Видання цитує журналіста, народного депутата Сергія Рахманіна, який стверджував, що у бюджеті не вистачає коштів на закупівлю бронежилетів, касок та іншого військового спорядження, не кажучи про зброю. Натомість був запит на дорогі рушники для армії.

Сьогодні Україна здатна задіяти у воєнних діях більшу частину своїх 205 000 військовослужбовців. Але, хоч Україна успадкована від Радянського Союзу збройну промисловість й розробила нові ракети, безпілотні літальні апарати та засоби захисту від артилерії з радіолокаційним наведенням, уряд не закупив достатньо навіть власної нової зброї, щоб протистояти Росії.

"Українці вміють воювати, але вони не мають достатньо зброї, особливо для масштабних операцій. А в росіян є "Іскандери", засоби радіоелектронної боротьби, літаки останнього покоління тощо", – цитує Bloomberg заступника директора Інституту світової політики Миколу Бєлескова.

Як пише Bloomberg, США з 2014 року вони надали Україні військову допомогу на суму 2,5 мільярда доларів, але її було призначено для стримування бойовиків на сході України, а не для повного російського вторгнення.
censor.net
Армія України – недофінансована й не зможе зупинити російські війська, тому необхідні масові поставки озброєння від Заходу, - Bloomberg

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.