,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Кабмін оприлюднив постанову про обмеження цін на газ для виробників хліба, курятини та олії
0
Як повідомляє БізнесЦензор, відповідна постанова Кабміну №1435 від 30 грудня оприлюднена на офіційному урядовому порталі.

Документом внесено зміни до так званої "карантинної" постанови №1236 від 9 грудня 2020 року.

Вона доповнена пунктом наступного змісту:

"Установити на період дії карантину, але не довше ніж до 30 квітня 2022 року граничний рівень постачальницько-збутової надбавки (постачальницької винагороди) до ціни природного газу власного видобутку (без врахування рентних платежів) на рівні не більше 24% для задоволення потреб суб’єктів господарювання, основним видом діяльності яких є, зокрема, виробництво продовольчих товарів… за затвердженим Міністерством аграрної політики та продовольства та оприлюдненим на його офіційному веб-сайті переліком", – зазначається у документі.

Зокрема, йдеться про виробників борошна пшеничного, молока, хліба, яєць, курятини та олії соняшникової. Останній пункт було додано до переліку соціально значущих товарів окремою постановою №1432 від 30 грудня. Нею також обмежена націнка на хліб житньо-пшеничний та батон на рівні 10% оптово-відпускної ціни.

Також постановою встановлено, що торговельна надбавка за постачання природного газу власного видобутку для задоволення потреб вказаних суб’єктів господарювання встановлюється на рівні не вище 1%.
biz.censor.net

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.