,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Військовий облік жінок, як частина плану капітуляції
0
Нарешті зрозумівши, що війни закінчуються тільки перемогою або поразкою, а не "зазиранням в очі", й що перемогу "найвеличніший" забезпечити не здатен (чому - читайте наші попередні дописи), Зеленський розпочав реалізацію плану капітуляції.

Режисерська команда запропонувала Зеленському змінити риторику щодо вторгнення РФ з переможної (ми до всього готові), на поразницько-неминучу - "Хуйло хоче знищити Україну", й "що спротив ЗСУ буде зломлений в лічені години авіа й ракетними ударами", відповідні апокаліптичні заяви зробили голова ГУР МОУ Буданов й Секретар РНБО Данилов.

На нашу думку, інформпривід про терміновий початок військового обліку військовозобов'язаних жінок, є також частиною загального сценарію залякування про неминучість широкомасштабного вторгнення РФ, яке, за задумкою режисерів, зупинить Зеленський, погодившись на умови Хуйла.

Провокація Зеленського сформульована в Наказі Міноборони № 313. Незважаючи на певне обмеження переліку професій в назві наказу - "споріднених з військово-обліковими спеціальностями", перелік у додатку містить фактично всі можливі професії, включно із музичним, сценічним мистецтвом, менеджментом соцкультбиту та інші точно невійськові.

Міноборони доклало зусиль, щоб всі деталі цієї ініціативи стали широко відомі, включно із тим, що навіть вагітні жінки мають завітати до військкомату, суми штрафів за порушення й фактом того, що у воєнний час військовозобов'язаним заборонено покидати країну (п.4.ст.37 ЗУ "Про військовий обов'язок…".

Особливо нераціонально виглядає ця суєта із розумінням того, що територіальні центри комплектування (військкомати по-старому), не вчинили жодних дій для перевірки стану мобілізаційної готовності навіть оперативного резерву першої черги. Варто було б хоча б викликати особу, перевірити прибуття у встановлений час та місце, передати друковані матеріалів щодо поточної безпекової ситуації в Україні та навколо неї, повідомити порядок дій резервіста у разі загострення – зрештою найбільш боєздатна частина резерву зобов’язана мати інформацію про те що відбувається. Але Міноборони зайнялося жінками…

Деякі ЗЕ-спікери зараз намагаються це подавати, як ініціативу боротьби за права жінок в армії, однак - це не витримує критики. Право жінок на, рівне з чоловіками, проходження військової служби було гарантовано ще за Порошенко, після прийняття законопроекту № 6109. На сьогодні близько 15 % особового складу ЗСУ - це жінки, які добровільно уклали контракт, в армії вже декілька жінок в військовому звані генерал.

Інформаційні операції є одним головних елементів гібридної війни. Історія вже знає достатньо випадків, коли здатність впливати на світоглядні цінності, політичні погляди, вміння маніпулювати інформацією дозволяли не тільки спростити окупацію окремих територій України, а й привести до влади окремих осіб, яким власний комфорт є дорожчим, за інтереси держави. Поряд з тим, залякування, й страх – є одними найбільш дієвих засобів впливу.

Зеленському конче потрібно залишитися на другий термін, тому що будь-який інший Президент відправить його в "Менську виправну колонію №91", разом із телеканалом "Дом" та Єрмаком. Зеленський не отримає притулок, а ні в ЄС, ні в США. На відміну від Януковича, Зеленський не зможе втекти й в РФ. Хуйло переконаний, що Зеленський "попав під влив нациків", а в понятійному апараті Хуйла "нацики" тотожно терміну - "терористи", а терористів, як відомо, Хуйло "мочить в сортирах".

Тому, покаятися й замирити з Хуйлом виглядає більш ніж привабливо для Зеленського. По-перше, РФ - це гарний ринок для серіалів Зеленського, а по-друге, йому здається, що така конструкція дозволить йому переобратися на другий термін.

Мотивація до капітуляції виглядає так:

Серіали;
Митний союз з РФ підніме економіку України й він продовжить "Велике будівництво";
Якщо знищити ЗСУ ніхто не буде стріляти, не треба витрачати 5 % ВВП на армію, а вивільнені ресурси підуть на "Велике будівництво";
МВФ – "до побачення", РФ дасть 3 млрд євробондами й не треба займатися прозорим обранням антикорупційного прокурора;
Газ по 200 доларів;
Опозицію за грати й далі "хоч каміння з неба";
Олігархів розкуркулити;
Хокей й дзюдо - чудові види спорту.

Алгоритм капітуляції:

Видалити з Конституції України згадки про НАТО; АР Крим, як адміністративну одиницю України;
Законодавчо визначити "особливий статус" ОРДЛО й наділити його представників юридично-вагомими повноваженнями впливати на зовнішньо-політичний курс України;
Відновити статтю 11 ЗУ "Про засади внутрішньої та зовнішньої політики", в редакції до 2014 року, закріпивши, що Україна - "позаблокова держава".

Ми вже бачили подібний трюк в виконанні Януковича в листопаді 2013 році, коли він відмовився підписати Угоду про асоціацію з ЄС в Вільнюсі на саміті Східного партнерства, й зробив вибір на користь РФ, підтримавши, так званий, митний союз. Тоді долю України визначив ЄвроМайдан, і Україна повернулася на шлях євроатлантичної інтеграції.

Зеленського переконують, що сьогодні українці не вийдуть на Майдан, коли Зеленський зробить так само, як Янукович восени 2013р. Як аргумент, ЗЕ-оточення наводить відносно нечисленні протести, в зв’язку зі зливом операції по затриманню представників ВПК "Вагнер".

Поки що, ми не готові однозначно стверджувати, що Зеленський розпочав гібридну війну проти власного народу, на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності України. Ми продовжимо уважно спостерігати й оприлюднювати наші аргументовані висновки.

Однак, якщо наші підозри щодо намірів Зеленського дійсні, то найближчим часом ми почуємо якійсь заяви з цього приводу, можливо в Новорічному зверненні, коли святкова атмосфера дещо нейтралізує протесті настрої…
censor.net

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.