,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


У Перу заговорили про штрафні санкції стосовно зриву поставки Ан-178
+1
Про це йдеться у матеріалі Info Defensa, пишуть «Крылья».

Крайній термін поставки літака за угодою – 23 жовтня 2021 року, що відповідає початку введення штрафних санкцій з 24 жовтня 2021 року.

Вказується, що про ці наміри 25 жовтня перуанська сторона листом повідомила Державну компанію «Спецтехноекспорт», яка і підписала відповідну угоду.

1 лютого 2021 року ми писали, що Державне підприємство «Антонов» досі не отримало кошти на будівництво літака Ан-178 для Перу.

У ДП «Антонов» зазначили, що така затримка коштів може позначитися на темпах будівництва літака, оскільки підприємство потребує кошти для закупівлі іноземних комплектуючих для цього літака.

Представник підприємства розказав, що проблема може полягати в процедурній частині, оскільки контракт був укладений не «Антоновим», а спецекспортером – компанією «Спецтехноекспорт»

За даними Головного управління адміністрації фінансів Міністерства внутрішніх справ Перу, штрафи, які застосовуються з 24 жовтня, складають 5000 доларів у місяць в перші два місяці, 35 000 доларів у місяць між третім та п’ятим місяцем просрочки, 70 000 доларів між п’ятим та дванадцятим місяцями.

У разі якщо літак не поставлений за ці 12 місяців перевищення, покупець може вимагати розірвання контракту.

За угодою термін поставки літака Ан-178 для поліції Перу складає 24 місяці після підписання контракту. Кінцева дата може бути змінена у разі підписання додаткової угоди за згодою сторін, але цього не було зроблено.

Літак Ан-178 із серійним номером 006 будується для Міністерства внутрішніх справ Республіки Перу в рамках угоди підписаної у 2019 році з ДП «Спецтехноекспорт». Вартість угоди оцінюється у 64 млн доларів.mil.in.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.