,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


СБУ попереджає уряд про реальність можливої зупинки теплогенеруючих підприємств України. ДОКУМЕНТ
0
Згідно з текстом повідомлення, який редакції ZN.UA передали джерела в уряді, Україна за крок від зупинки теплогенеруючих підприємств, які забезпечують опаленням цілі регіони через критично низькі запаси вугілля, передає Цензор.НЕТ.

"Одним із негативних явищ під час проходження осінньо-зимового періоду (ОЗП) 2021-2022 є невжиття належних заходів з накопичення вугілля на складах ТЕС/ТЕЦ. Зокрема, станом на 01.12.2021 на складах знаходиться 486,2 тис. тонн вугілля при плановому накопиченні 2632,7 тис. тонн (відхилення ─ 2146,5 тис. тонн), що у свою чергу свідчить про критичний запас вказаного палива", ─ сказано у звіті.

Наголошує Служба і на те, що під загрозою відсутності опалення опинилися цілі регіони, які забезпечуються деякими ТЕЦ та ТЕС:

Слов'янська ТЕС має у 50 разів нижчий за необхідний запас вугілля

Луганська ТЕС має в чотири рази нижчі за мінімально необхідні запаси

Чернігівська ТЕЦ ─ запаси у п'ять разів нижче норми

Дарницька ТЕЦ взагалі не має запасів

СБУ попереджає уряд, що така ситуація створює загрозу енергетичній безпеці держави та надійному проходженню опалювального сезону. Це, своєю чергою, може призвести до "надзвичайних подій техногенного характеру, зростання соціальної напруги серед населення та дискредитації органів державної влади".
СБУ попереджає уряд про реальність можливої зупинки теплогенеруючих підприємств України. ДОКУМЕНТ

СБУ попереджає уряд про реальність можливої зупинки теплогенеруючих підприємств України. ДОКУМЕНТ

censor.net

UPD 1:

Шмигаль під час години запитань до уряду у Верховній Раді 17 грудня 2021:

"Ми видобуваємо та імпортуємо вугілля сумою 2 млн тонн на місяць за споживання 1,7 млн тонн. За інформацією Міненергетики, проблема з вугіллям на сьогодні вирішена. Щодо запасів газу, їх абсолютно вистачає, щоб спокійно пройти опалювальний сезон. Усі необхідні рішення для того, щоб забезпечити стабільність енергосистеми, урядом приймаються в оперативному порядку"

LIGA

UPD 2:

Арахамія: У Шмигаля немає ніякого попередження СБУ про критичну ситуацію в енергетиці

Голова фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Давид Арахамія заявив, що новина про начебто направлення звіту Служби безпеки України до Кабінету Міністрів щодо можливої зупинки деяких теплогенеруючих підприємств є інформаційною хвилею, яка не відповідає дійсності.
Відповідну заяву він зробив під час брифінгу в парламенті, посилаючись на особисту розмову з Прем‘єр-міністром Денисом Шмигалем, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я тільки що підходив до Прем‘єра, він сказав, що не розуміє. Ніякого попередження СБУ в нього немає. Каже, що це якась інформаційна хвиля, яка не відповідає дійсності", – сказав Арахамія.

Раніше в деяких ЗМІ з‘явилася інформація, начебто Служба безпеки України направила до Кабінету Міністрів звіт, в якому СБУ попереджає уряд про загрозу сталого проходження осінньо-зимового періоду внаслідок можливої зупинки теплогенеруючих підприємств, що забезпечують населення тепловою енергією.

Укрінформ


Специально для юзеров из Пидорашки

Отредактировал JheaD (18 декабря 2021)
Причина: Добавил обновление+видео

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.