,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Податкова амністія не зацікавила цільову аудиторію, – Гетманцев
0
Про це голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев заявив у інтерв’ю Інтерфакс-Україна.

"Динаміку ми бачимо дуже позитивну. У нас йдуть досить великі суми. Але ось той основний масив по $40-50 тис. із платника, на який ми розраховуємо, який справді становить основну масу, не пішов досі. І це нас, звичайно, турбує", – сказав Гетманцев.

За словами депутата, наразі у рамках податкової амністії задекларовано близько 300 млн грн.

"Але ми проводимо роз'яснювальну роботу, робимо все можливе, щоб банки, які, на жаль, стали основним бар'єром у цьому процесі, заробили", – додав Гетманцев.

Кампанія з добровільного одноразового декларування активів фізосіб розпочалася 1 вересня 2021 року і триватиме рік. При цьому декларантами не можуть бути особи, які будь-якого періоду з 1 січня 2010 року виконують або виконували в Україні публічні функції.

Закон передбачає сплату збору з грошової вартості задекларованих активів за такими ставками: 5% – загальна ставка, 7% і 9% – щодо активів, розміщених за кордоном, 2,5% – за ОВДП, придбаними у період з 1 січня 2021 року до 20 червня 2022 року до подання декларації.

Як повідомлялося, у липні президент Володимир Зеленський підписав закон про проведення ініційованої ним податкової амністії, у межах якої сумнівні активи можна буде легалізувати, сплативши 2,5-9% їх вартості до держбюджету.
biz.censor.net

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.