,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Гетманцев анонсував законопроєкт про запровадження контролю за витратами громадян
-1
Про це голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев заявив у інтерв’ю Інтерфакс-Україна.

"Непрямі методи у нас обговорюються, дискутуються. Мінфін готує цей законопроєкт. Обговорюватимемо на фракції, обговорюватимемо серед депутатів. Говоритимемо, в якому вигляді і коли його прийняти", – сказав голова комітету .

Гетманцев повідомив, що Кабінет міністрів на підготовку цього законопроєкту має шість місяців і цей строк закінчується на початку наступного року.

"Думаю, це буде у січні", – уточнив депутат.

Він також анонсував реєстрацію у парламенті до кінця 2021 року законопроекту про зниження оподаткування доходів фізичних та юридичних осіб.

"У нас є великий законопроект про оподаткування доходів. Хочемо знизити оподаткування доходів і фізосіб, і юросіб, і ввести податок на виведений капітал, усічено, як у Польщі. Також розширити декларування доходів, дати більше податкових вирахувань громадянам", – сказав голова комітету.

"Я думаю, можемо зареєструвати цей законопроєкт ще цього року, щоб він запрацював із 2023-го", – уточнив Гетьманцев.

Він додав, що цей законопроєкт також передбачає оподаткування додаткової роботи.

"Це коли ти просто реєструєшся в "Дії" і можеш отримувати дохід від 27 видів діяльності. Наприклад, таксувати вечорами. За це податок лише 5%, без ЄСВ", – пояснив парламентарій.

Водночас голова профільного комітету погодився, що негативна реакція Міжнародного валютного фонду (МВФ) на такі законодавчі ініціативи може стати на заваді їх ухваленню.
biz.censor.net

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.