,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Береговий ракетний комплекс «Нептун»: Міноборони замовить ще один дивізіон
+1
Береговий ракетний комплекс «Нептун»: Міноборони замовить ще один дивізіон


Міністерство оборони України планує домовитися із Державного Київського конструкторського бюро «ЛУЧ» про виробництво ще одного дивізіону берегового ракетного комплексу «Нептун».

Про це повідомляє Мілітарний.

Таку інформацію в інтерв’ю телеканалу Апостроф (проект Security Talks) повідомив генеральний директор підприємства Олег Коростельов.

За його словами, договір мають укласти до кінця 2021 року.

Береговий ракетний комплекс «Нептун»: Міноборони замовить ще один дивізіон


За оцінкою Коростельова, українська промисловість здатна виробляти протягом року три дивізіона РК-360МЦ “Нептун” та боєкомплект до них:

«Тим паче, ми тепер, як то кажуть, “розходилися”, тобто склалася і кооперація, і взаємодія. Треба було організувати певні ділянки, майданчики під це виробництво. Ми їх фактично зараз “відкатуємо” і після цього у нас виробництво серійних зразків може зрости»

Перший серійний дивізон КБ ЛУЧ планує віддати Міноборони в І кварталі 2022 року. Керівник компанії запевнив, що всі роботи йдуть за графіком.

У січні 2021 року ми писали, що у ВМС ЗС України створили ракетний дивізіон, що озброїться «Нептуном», та один з підрозділів перейшов на штат ракетного дивізіону.

Тоді Командувач флоту заявив, що військова частина готується прийняти перший дивізіонний комплект берегового ракетного комплексу РК-360МЦ «Нептун» цього року.

«Ми закінчуємо перший дивізіон, і я думаю у першому кварталі наступного року ми здамо замовнику цю техніку», – сказав Олег Коростельов.

Тобто терміни отримання першого ракетного дивізіону зміщені на декілька місяців від заявлених Командувачем ВМС ЗС України Олексієм Неїжпапою.

Контракт на виробництво одного дивізіону комплексу Міністерство оборони уклало наприкінці 2020 року.

Зараз в складі однієї з частин ВМС ЗС України відбувається дослідна експлуатація комплексу з пусковою установкою та спецмашинами від КрАЗ .

За словами Коростельова, переговори про зовнішні замовлення сьогодні йдуть з чотирма країнами (одна з них – Індонезія).

Мілітарний

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.