,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Стефанчук про дозвіл 16-річним балотуватися на виборах: "Ми повинні порушити це питання разом з медиками та психологами"
-3
Про це, як повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ, розповів на брифінгу у Верховній Раді спікер Руслан Стефанчук.

Він наголосив, що це просто законодавча ініціатива народних депутатів.

"Мені видається, у Верховній Раді є багато ініціатив, які створюють підґрунтя для дискусій, тому я готовий продискутувати це питання. Тоді будуть хоча б якісь перспективи для входження цього законопроєкту на розгляд хоча б комітету", - наголосив голова Верховної Ради.

Говорячи про суть цього питання, Стефанчук зауважив, що система голосування, яке називають активним і пасивним виборчим правом, в Україні має бути дещо переглянута.

"Сьогоднішня виборча система заточена не під надання людині загального виборчого права, а надання його тільки тій людині, яка в конкретний день може сісти на автобус, приїхати на місце своєї реєстрації, поставити галочку, опустити це (бюлетень. – Ред.) і сподіватися, що там не буде порушень. Це суттєве обмеження, тому нам треба думати комплексно, як забезпечити право вибору кожному громадянину в Україні. Тут може бути ціла низка варіантів. Чи може бути тут варіант зниження віку? Я думаю, це можуть вирішувати не тільки народні депутати. Ми повинні порушити це питання разом з медиками, психологами, соціологами, які пояснять, чи здатна особа в цей період сформувати свою думку щодо майбутнього", - додав він.
censor.net

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.