,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Проєкт "Замміністра з таким є@алом": все про Олександра Гогілашвілі, хама-заступника глави МВС
+1
Відео Олександра Гогілашвілі на блокпосту, де він змішує із землею патрульних, буквально розірвало новинні стрічки. У свіжому "Без цензури" Марина Данилюк-Ярмолаєва ретельно дослідила Гогілашвілі й зібрала купу смажених фактів про хама-заступника міністра внутрішніх справ.

Олександр Гогілашвілі – хто це взагалі такий? Про що мовчить його офіційна біографія? Як чоловік Марії Левченко – секретарки Зеленського із часів "Кварталу" – раптом потрапив у міністерство внутрішніх справ? Що пов'язує його із Володимиром Зеленським?

А ще тут буде про його ймовірне громадянство РФ, роботу помічника Миколи Валуєва, фіктивну освіту, кришування "антинаркотичних центрів", посаду "по квоті секретарки президента" і не тільки!

censor.net

"Дуже х#йово, що ти начальство не впізнаєш! Ти що тупий? Ох#їв?", - з'явилося ще одне відео розмови Гогілашвілі з патрульними в Києві

Після резонансного відео зі скандалом, який влаштував заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі на в'їзді в зону ООС рядові працівники поліції передали журналісту Михайлу Ткачу новий відеозапис вже іншого інциденту.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Українську правду".

Як випливає з відео, 24 листопада автомобіль Гогілашвілі у Києві зупинили патрульні поліцейські аби перевірити документи.

Це розлютило високопосадовця і він почав ображати правоохоронців та запитувати, чому вони "не впізнали начальство". "Ти що, тупий? Ти що, о**вший, чи що?!? Що з тобою, тебе що, припудрило?", - звертається Гогілашвілі до патрульних.

Водночас поліцейські спокійно намагалися пояснити, що лише виконують свою роботу.

censor.net

Гогілашвілі такий не один. Чимало людей потрапили на важливі посади через наближеність до Зеленського або "Кварталу", - Бігус

Чимало людей потрапили на важливі посади не через навички, а через наближеність до президента Володимира Зеленського або "Кварталу". І саме це дає їм відчуття безкарності.

Про це журналіст-розслідувач Денис Бігус пише на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", інформує Цензор.НЕТ.

"Чимало людей потрапили на важливі посади не через навички, а через наближеність до Зеленського або "Кварталу". І саме це дає їм відчуття безкарності.

Гогілашвілі такий не один. Чимало людей потрапили на важливі посади через наближеність до Зеленського або Кварталу, - Бігус 01 Ви ж пам'ятаєте, як задля чоловіка співробітниці "Кварталу" (що знімався в російському телешоу) створили керівну посаду в Укрзалізниці?

Гогілашвілі такий не один. Чимало людей потрапили на важливі посади через наближеність до Зеленського або Кварталу, - Бігус 01 Чи як донька викладача Зеленського потрапила до АМКУ?

Гогілашвілі такий не один. Чимало людей потрапили на важливі посади через наближеність до Зеленського або Кварталу, - Бігус 01 Чи чоловік бухгалтерки Кварталу з його неймовірними кар'єрними успіхами у розвідці?

Гогілашвілі такий не один. Чимало людей потрапили на важливі посади через наближеність до Зеленського або Кварталу, - Бігус 01 Або ж подруга дружини Президента і екс-менеджерка компанії Ахметова, що очолила Антимонопольний,

Гогілашвілі такий не один. Чимало людей потрапили на важливі посади через наближеність до Зеленського або Кварталу, - Бігус 01 І давній знайомий родини Зеленських Мецгер – куди ж без нього.

Як працює кар'єрний ліфт лише для обраних розповідається в сюжеті "Братство Кварталу" Максим Опанасенко.

А поки Зеленський закликає звільнити Гогілашвілі, а Монастирський обережно починає "внутрішнє розслідування", залишається тільки робити ставки. Ні, не про долю Гогілашвілі, про те, хто з друзів президента "вчудить" наступним", - пише Бігус.

censor.net

Заступник міністра МВС Гогілашвілі має діючий паспорт громадянина РФ та російський ІПН, - Центр журналістських розслідувань. ФОТО

Заступник міністра внутрішніх справ України Олександр Гогілашвілі має діючий паспорт громадянина Російської Федерації та індивідуальний податковий номер.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на дані Федеральної податкової служби РФ.

Олександр Гогілашвілі отримав паспорт громадянина Російської Федерації (номер 6004531705) 12 листопада 2003 року у Ленінському районі Ростова-на-Дону.

Також він має діючий індивідуальний податковий номер РФ 616404621705. Інформація підтверджується базою даних Федеральної податкової служби РФ.

Проєкт "Замміністра з таким є@алом": все про Олександра Гогілашвілі, хама-заступника глави МВС


Офіційна база даних Федеральної податкової служби РФ при пошуку надає дані тільки чинних паспортів громадян РФ та їхніх індивідуальних податкових номерів.

Вихід із громадянства РФ чи позбавлення його відбувається на підставі відповідного Указу президента Росії.

Блогер та колишній нардеп Борислав Береза у своєму telegram-каналі також оприлюднив інформацію про те, що О.Гогілашвілі має чинний російський закордонний паспорт, виданий у 2012 році. За деякими даними, Гогіашвілі перебуває в Україні з 2010 року, отже російський закордонний паспорт він отримував вже в українських період своєї біографії.

Проєкт "Замміністра з таким є@алом": все про Олександра Гогілашвілі, хама-заступника глави МВС


Згідно офіційної біографії Олександра Гогіашвілі на сайті МВС, він народився 26 грудня 1973 року у Грузії. За даними з відкритих джерел, тривалий час працював у Росії. Зокрема, був помічником Миколи Валуєва, депутата Державної думи Росії від партії "Единая Россия".

У 2014 році Микола Валуєв входив до "депутатського десанту" російських парламентарів, яких доставили до Криму у день захоплення Верховної ради АРК для агітації за референдум і приєднання Криму до РФ. Депутати Держдуми М.Валуєв, В.Терешкова, С.Міронов і О.Журавльов виступали на мітингах перед Севастопольською міською адміністрацією та на площі Нахімова, вели агітацію в ЗМІ.
censor.net

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.