,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


"Зарплата прокурора САП - 49490 гривень, судді ВАКС - 113 тисяч, а в солдата в окопі - 17 тисяч", - нардеп ОПЗЖ Бойко виступив на підтримку армії
+1
Як повідомляє Цензор.НЕТ, окрім того, Бойко заявив під час свого виступу в студії політичного ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера", що зарплатня українських військових на передовій неспівставна з ризиками і умовами роботи.

"Всі знають, що рівень довіри до армії в суспільстві надзвичайно високий. За цим показником армія випередила навіть церкву... Щоб ви розуміли - 14 тисяч гривень середня зарплата в країні, а солдат в окопі заробляє 17 тисяч гривень. Тепер давайте порівняємо. Ставка звичайного прокурора САП - 49490 гривень плюс надбавки, простого судді Антикорупційного суду - 113 тисяч гривень плюс надбавки, в НАЗКа зарплата стартує з 56 тисяч. Як можна говорити, що ми підтримуємо армію, якщо людина котра перебуває далеко від сім'ї, ризикує життям, живе у не найкомфортніших умовах отримує в тричі менше грошей, ніж рядові співробітники, що сидять у Києві і перекладають папірці?", - сказав Бойко.

censor.net

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.