,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Дочірній банк російського "Сбербанку" в Україні офіційно змінив назву
0
Про це банк повідомив у листі контрагентам, інформує "Мінфін".

У документі йдеться, що 9 грудня 2021 року зареєстрована нова редакція статуту банку, у якій назву установи змінено з АТ "Сбербанк" на АТ "Міжнародний Резервний Банк", англійською мовою – International Reserve Bank, або IR Bank.

"Сподіваємося на подальшу взаємовигідну співпрацю між нашими фінансовими установами", - йдеться в листі банку, який було направлено на адресу інших українських банків.

Нагадаємо, що російський "Сбербанк" вирішив змінити назву дочірнього банку ("Сбербанк") на "Міжнародний резервний банк" (скорочено АТ "МР Банк") 27 вересня через втрати прав на торгову марку "Сбербанк".

Нагадаємо, у серпні Верховний Суд ухвалив остаточне рішення в суперечці між українським державним "Ощадбанком" і українською "дочкою" російського "Сбербанку" щодо прав на торговельну марку "Сбербанк" на території Україні.

"Ощадбанк" заявив про остаточну перемогу в цій суперечці, зазначивши, що після рішення Верховного Суду "АТ "Сбербанк" наразі зобов’язаний припинити незаконне використання цієї торговельної марки в Україні".
biz.censor.net

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.