,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


"Із залу хтось крикнув: "Не затягивай!" Ваня став на коліно і простягнув обручку"
  • 26 марта 2019 |
  • 08:03 |
  • polvic |
  • Просмотров: 487
  • |
  • Комментарии: 0
  • |
0
Іван Гегедош познайомився із Жанною Яровенко 13 грудня 2017 року. Вона була серед попутників, яких чоловік підвозив до Черкас
У Домовій церкві Всіх Святих у місті Мукачево на Закарпатті обвінчалися селищний голова Катеринополя на Черкащині 33-річний Іван ГЕГЕДОШ і Жанна ЯРОВЕНКО, 22 роки, із сусіднього міста Звенигородка. Реєстрацію шлюбу запланували на вересень.

— Ми познайомилися 13 грудня 2017 року, коли по роботі їхав до Черкас, — розповідає Іван Гегедош. — Напередодні в соцмережі написав, що можу взяти попутчиків. Серед бажаючих була і Жанна. Працювала у страховій компанії брокером, їхала у справах. Зустрілися в домовленому місці. Жанна сіла на сидіння позаду мене. Звернув увагу, що вродлива. Під час розмови побачив, що не за роками розумна.
— Іван видався мені надто серйозним, — говорить Жанна Яровенко. — Але водночас був уважний. Мене в машині укачувало. Він цікавився, як почуваюся. Додому теж разом поверталися. Домовилися ще раз зустрітися. За кілька днів він приїхав до мене. Декілька годин розмовляли в кафе. Називав мене "панні Жанні".

На зустрічі Іван приносив квіти, солодощі й подарунки. Впродовж місяця зверталися одне до одного на "ви".
— Ваня казав, що я йому подобаюся, та я боялася цих стосунків. Він не говорив, ким працює, а я не питала. Одного разу ввела його прізвище у пошукову систему і наткнулася на декларацію. Прочитала, що він селищний голова. Згодом зрозуміла, наскільки порядний і людяний. Жодного разу не бачила, щоб він не відповів на дзвінок, не відгукнувся на чиюсь проблему. Коли познайомила Івана з мамою, він їй теж сподобався. Наше перше літо пройшло насичено. Я допомагала йому в підготовці до святкування Івана Купала і дня селища. На вихідних ми відвідували різні лекції і семінари із саморозвитку.
Іван Гегедош раніше був одружений. Має сина 7-річного Миколу.
— У мене з ним склалися дружні стосунки, — каже Жанна Яровенко. — Їздимо в аквапарк, кіно, катаємося на мішках із гірки, разом готуємо вечерю. Коля любить зі мною робити уроки. У нас це виходить швидко і легко.

На початку 2018 року Іван і Жанна поїхали в Мукачево. Тоді вперше побували в церкві Всіх Святих.
— Ваня хрестив сина родичів. Я не одразу погодилася з ним їхати, адже ми були знайомі півтора місяця. В Мукачевому я побачила церкву, в якій хотіла б вінчатися. Ваня зробив мені пропозицію. Це була його тертя спроба. Але тоді до цього ми були неготові.
Наступного разу запропонував одружитися торік у грудні.

— Поїхали на святкування річниці туристичної компанії, з якою я співпрацюю, — розповідає Жанна Яровенко. — В залі були майже 900 осіб. Після перерви я повернулася на своє місце, а Ваня пішов на сцену. Ведучий дав йому мікрофон. Він почав із привітань, вражень про захід. А потім сказав, що для нього рік видався щасливим, бо зустрів своє кохання. Запросив мене на сцену. Говорив, що ми довго одне до одного придивлялися, пізнали всі "плюси" і "мінуси". Із залу хтось крикнув: "Не затягивай!" Тоді Ваня став на коліно, простягнув обручку і сказав: "Я тебе кохаю і обожнюю. Хочу, щоб ти стала моєю дружиною". Зал вибухнув аплодисментами. Закрила обличчя руками. Не вірила, що це відбувається насправді.

— Так тривало майже хвилину, — додає Іван Гегедош. — Коли я почув "так", моєму щастю не було меж. Підхопив Жанну на руки і міцно обійняв.
Сукню для Жанни купили в салоні Хмельницького за 10 тис. грн. Обручки обійшлися в 7 тис. грн. До ресторану запросили 30 людей.
— Весілля відгуляємо наприкінці вересня. Плануємо витратити не менш як 100 тисяч гривень. Матимемо дві весільні подорожі — у грудні і травні. Маємо чітко розписаний план на наступні п'ять років. Іван каже, що буде вірний усе життя. Багато разів на день зізнається в коханні. Вранці завжди цілує і каже: "Доброго ранку, кохана".
Автор: Любов КАРНАРУК

https://gazeta.ua/articles/people-newspaper/_iz-zalu-htos-kriknuv-ne-zatyagivaj-vanya-stav-na-kolino-i-prostyagnuv-obruchku/893200


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.