,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Як виявилося, справи Юлії Тимошенко, кандидата в президенти України 2018 - це суцільний кримінал.
  • 27 декабря 2018 |
  • 16:12 |
  • polvic |
  • Просмотров: 347
  • |
  • Комментарии: 0
  • |
+1
«Кримський аналітик» від джерела близького до слідчих органів отримав повний перелік злочинів, в яких звинувачується Юлія Тимошенко і її БЮТ, пише Банкер.
Вивчивши документ, ми остаточно переконалися, що БЮТівцям було через що захоплювати сесійну залу парламенту України і тягнути з собою мішки з ланцюгами і арматурою. Справа в тому, що Юлія Тимошенко та її оточення панічно бояться того, що ця інформація стане доступна виборцям. Їм легше вдавати з себе жертви політичних переслідувань. Але, як виявилося, справи і справи Юлії Тимошенко - це суцільний кримінал. Причому рахунок в цих справах йде не на сотні і тисячі гривень, а на мільйони доларів.
Ви хочете знати більше? Ви хочете знати всю правду про Юлію Тимошенко та її оточення? Що ж, ми вам надамо цю можливість. Перед вами унікальний документ про діяльність помаранчевої принцеси Юлії Тимошенко. Наш інформатор вважає, що це ще не всі справи Юлії Тимошенко, а тільки верхівка айсберга, а й ця верхівка здатна викликати шок у тих, хто на минулих виборах голосував за Юлію Тимошенко і її БЮТ.

Генеральна прокуратура порушила проти Юлії Тимошенко кримінальну справу за статтею 365 (частина 3) Кримінального кодексу України - «перевищення влади або службових повноважень, які призвели до тяжких наслідків». Кримінальну справу проти Юлії Тимошенко - лише епізод в розслідуванні ланцюга фінансових порушень і злочинів попереднього уряду. Порушення у витрачанні фінансових коштів залишається злочином незалежно від спонукальних причин і мотивів. Виконання бюджету має відбуватися відповідно до закону, а не через примху високопоставленого чиновника. Справа проти Юлії Тимошенко та інших чиновників - розплата за ігнорування закону і звичку керувати економікою в ручному режимі.

Про схильність Юлії Тимошенко до авантюризму і управління в ручному режимі також повідомляв в Вашингтон в своїй депеші 24 лютого 2010 року посол США в Україні Дж. Тефт. Ці матеріали запущені у відкритий доступ сайтом WikiLeaks. Більш того, американський дипломат повідомляв, що Юлія Тимошенко «буде чинити опір реформам».
Юлія Тимошенко обходить мовчанням непривабливі конкретні факти маніпуляцій з бюджетними коштами. Не потрібно говорити про політику. Потрібно відповідати по суті висунутих звинувачень.

За Кіотським протоколом кошти, виручені від продажу квот, повинні були йти на екологічні програми. Встановлено, що Державне казначейство України на основі доручення Юлії Тимошенко використав ці кошти не за призначенням. Зокрема 14 липня 2009 року частка коштів (110 млн. Євро) пішла на рахунки Ощадбанку для забезпечення розрахунків з ВАТ «Газпром» за спожитий газ за нормами кабального газового угоди, підписаної Ю.Тимошенко 19 січня 2009 року.

14 липня 2009 року 100 млн. Євро були переведені на рахунки Національного банку України для забезпечення конвертації євро на гривню, яка використовувалася для вирішення поточних бюджетних проблем.

09 вересня 2009 року Юлія Тимошенко дає доручення на забезпечення конвертації 200 млн. Євро, які перетворилися в 2 млрд. 324 млн. Гривень. При цьому комісія НБУ склала 1 млн. 162 тисяч гривень, тобто на рівному місці бюджет де-факто втратив 1 млн. 162 тисяч гривень.

У звіті Контрольно-ревізійного управління наголошується, що «за період з липня 2009 року по березень 2010 року щоденний залишок коштів на єдиному казначейському рахунку становив 1,9 млрд. Гривень, а на 1 січня 2010 року - 1,1 млрд. Гривень». Ревізори констатували, що кошти спеціального фонду бюджету від продажу квот в розмірі 2,324 млрд. Гривень на єдиному казначейському рахунку ще не введено, а витрачені на поточні платежі державного і місцевого бюджетів.

У частині витрачання коштів, отриманих за Кіотським протоколом, Юлія Тимошенко порушила не тільки національне законодавство, а й міжнародне право, зокрема положення статті 6 Протоколу Кіото. Це завдало непоправної шкоди міжнародній репутації України.

Там, де з'являється волюнтаризм, - розквітає корупція. Питання не в тому, на що Юлія Тимошенко витратила кошти, а ЯК вона їх витрачала. Державні гроші витрачені з порушенням закону, а за це настає відповідальність.

За даними Контрольно-ревізійного управління в ході перевірок витрачання бюджетних грошей урядом Ю.Тимошенко було виявлено різних порушень на суму в 68 млрд. Гривень. Загальна сума безповоротних фінансових і матеріальних збитків нанесених державі становить 44,8 млрд. Гривень.

Величезні суми збитків ставлять питання про відповідальність чиновників. Без покарання винних боротьбі з корупцією ніхто не повірить. Закон суворий, але він закон. Процедури придумують для того, щоб виключити або звести до мінімуму зловживання.

Урок міжнародного аудиту і прокурорського розслідування діяльності чиновників уряду Юлії Тимошенко показує: команда Юлії Тимошенко діяла нахабно, цинічно, навіть не намагалася приховати сліди своїх провин і злочинів.

На покупку «бразильського» цукру також були витрачені бюджетні гроші під зовні пристойним приводом. Юлія Тимошенко заявляла, що в умовах кризи треба поповнювати Державний резерв. В результаті гроші пішли по повній передоплаті, а Державний резерв отримав тільки 5 тонн цукру, при цьому сума недопоставки становить 188 млн. Гривень (близько 30 млн. Доларів).

Щодо колишнього міністра економіки Б.Данилишина ведеться розслідування у кримінальній справі, порушеній за ч.2 ст. 364 Кримінального кодексу за фактом заподіяння ним збитку державі на 4,5 мільйона гривень при узгодженні ДП «Міжнародний аеропорт« Бориспіль »застосування процедури закупівлі в одного з учасників тендеру. Присутні підозри в корупції.

Екс-виконуючому обов'язки міністра оборони України В.Іващенко інкримінують дачу незаконного дозволу на реалізацію цілісного майнового комплексу державного підприємства Міністерства оборони «Феодосійський судномеханічний завод». Встановлено, що в листопаді 2009 року, зловживаючи службовим становищем, всупереч інтересам служби, в порушення вимог ч.1 ст.19 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» та Закону України «Про приватизацію державного майна» підписав документи, які дозволили розкрасти підприємство. В результаті злочинних дій державі завдано збитків на суму понад 17 млн. Грн.

В рамках справи про нанесення збитків державі Україна за результатами розгляду позову «РосУкрЕнерго» в Стокгольмському арбітражі проти колишнього першого заступника глави НАК «Нафтогаз України» І.Діденка було порушено справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України. Слідчі кваліфікують дії І.Діденко як розтрату 11 млрд. Куб. м газу, який відійшов від «РосУкрЕнерго» до компанії «Нафтогаз» за договором переуступки між НАК «Нафтогаз України» і «Газпромом». І.Діденко перебуває під арештом. У цій справі проходять також колишній керівник Державної митниці А.Макаренка і ряд дрібніших чиновників.

Який піп, такий прихід. Розслідування триватимуть. Влада не буде зважати на партійністю або політичною кон'юнктурою. Винні підуть під суд.

Юлії Тимошенко не вдасться зліпити з себе образ героїні або жертви «терору». На відміну від 2005 року, коли кримінальні справи порушувалися в прямій трансляції по телебаченню, зараз правоохоронні органи діють строго за законом.

Підписка про невиїзд у Ю.Тимошенко була взята в зв'язку з отриманням інформації про те, що після порушення справи вона під виглядом новорічних свят збиралася покинути Україну.

Корупція - це пряма загроза для національної безпеки нашої держави. Боротьба з корупцією - пріоритет політики В.Януковича, який послідовно втілюється в життя. Досягти стабільного економічного зростання та інвестиційної привабливості можна за допомогою непримиренної боротьби з казнокрадством. Злодій повинен і буде сидіти в тюрмі.

http://vlasti.net/news/112888

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.