,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Україна завершила танковий контракт з Таїландом
+1
Україна завершила танковий контракт з Таїландом.


Контракт на постачання основних бойових танків "Оплот-Т" до Королівство Таїланд – успішно завершено. Крайня партія бойових машин успішно витримала випробування у присутності замовників і ближчим часом буде направлена до країни дислокації. Про це заявив Генеральний директор ДК "Укроборонпром" Павло Букін після завершення випробувань.

"Контракт виконувався попри нечесну конкуренцію та військову агресію Росії. Ми вдячні нашим стратегічним партнерам із Таїланду за мудре розуміння проблем, з якими зіткнулась Україна, і за віру, що Україна здатна подолати штучні перепони, зведені на шляху наших взаємин", – наголосив Павло Букін.

За його словами, реалізація "тайського контракту" дозволила Україні отримати валютні надходження до бюджету та завантажити виробничі потужності підприємств Концерну."Із завершенням експортного контракту з Таїландом Концерн налаштовується на виробництво танків для ЗСУ. БМ "Оплот", прийнятий на озброєння ще 2009 року, вимагає оновлення деяких комплектуючих. Адже за цей час з’явилися важливі технологічні інновації. Водночас Збройні Сили та підприємства "Укроборонпрому" отримали досвід застосування військової техніки у зоні АТО. Ми готові інтегрувати в "Оплоти" для української армії технології, опрацьовані з урахуванням бойового досвіду. Ідеться про передове цифрове оснащення, зокрема, прицільний комплекс та систему управління вогнем", – зазначив Павло Букін.

Україна завершила танковий контракт з Таїландом.


Він повідомив, що роботи зі створення нових "Оплотів" відбуваються у відповідності до дослідно-конструкторських робіт, які наразі узгоджуються із Міноборони України. Ці роботи передбачають і значну модернізацію Т-64, які експлуатуються в український армії, для уніфікації із "Оплотами".

Україна завершила танковий контракт з Таїландом.


Досягнутий рівень оснащення буде у подальшому застосовано і для модернізації основних бойових танків Т-64. Така уніфікація значно зменшить вартість виробництва "Оплотів" та модернізації Т-64.

Україна завершила танковий контракт з Таїландом.


Роботи з виготовлення танків були виконанні ДП "Завод ім. Малишева", що входить до складу ДК "Укроборонпром". Завдяки виконанню цього контракту Україна отримала валютні надходження до бюджету, а виробничі потужності підприємства отримали повне завантаження.

Україна завершила танковий контракт з Таїландом.


Більше фото - у спеціальній галереї


Источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.