,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Міноборони призупиняє закупівлю неякісних санітарних машин із екс-заводу Порошенка
0
Воно створить три робочі групи, щоб усунути виявлені недоліки технічної, експлуатаційної та медичної частин. У першу чергу - несправності паливної системи, ходової частини та медичного кунгу.

До робочих груп залучать "представників усіх зацікавлених сторін для напрацювання пропозицій щодо усунення недоліків та удосконалення санітарних автомобілів".

"Кінцевим результатом спільної роботи представників волонтерських та громадських організацій, посадових осіб Міністерства оборони буде забезпечення медичної служби Збройних сил України надійним та високоякісним санітарним автомобілем класу А", - йдеться в заяві.

25 із 50 доставлених на фронт автомобілів Богдан-2251 довелося ремонтувати або повертати на завод. Про це повідомила член Ради волонтерів при Міноборони України Валентина Варава 28 січня.

На озброєння санітарні автомобілі Богдан прийняли в січні торік. До кінця року планували передати армії 60 машин. Вартість - $32 тис. за одиницю. Запланована партія санітарних авто коштувала близько 54 млн грн.

В основі машини лежить повнопривідне шасі позашляховика Great Wall Wingle 5 і оснащується турбодизелем 2,0 л. Автомобіль не броньований і має легкий алюмінієвий кузов.

До 2009 року співвласником компораціі Богдан був нинішній президент Петро Порошенко. Тепер генеральним директором компанії є Віталій Старосуд.
gazeta.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.