,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


"Nokia" дестабилизирует обстановку в Украине.
+9
Обращение компании "Nokia" странице "Facebook Nokia Україна":

Мова спілкування на сторінці Facebook Nokia Україна та у блозі Twitter Nokia Украина

Ми поважаємо Україну, її гідність та мову. Вибір російської мови на нашій сторінці Facebook та у блозі Twitter зумовлений статистикою використання української та російської мов прихильниками наших спільнот.

Оскільки наша компанія не займається політикою, ми просимо не розпочинати дискусії, які мають політичний характер, або ображають інших учасників через мову, якою вони спілкуються, або національність.

Вибір мови спілкування на сторінці Facebook та у блозі Twitter не порушує жодного Закону України.

На сьогоднішній день законодавством України не урегульовано питання, щодо інформації в Інтернеті та вимог до її викладення, окрім питань щодо безпеки держави, поширення забороненої інформації та такої, що порочить гідність фізичної особи. У разі прийняття відповідних актів, наша компанія виконає всі зобов’язання щодо форми викладення матеріалу в глобальній мережі Інтернет.

Отже, зараз вибір мови спілкування залежить тільки від вас – друзів наших спільнот.

Нагадуємо, що ми завжди раді бачити вас на нашій офіційній сторінці www.nokia.ua, де вся інформація подається українською мовою.

Дякуємо за вашу увагу.

-------------------------------------------------------------------------------------

На страницах "Facebook Nokia Україна" и "Twitter Nokia Украина" началась истерика "правильных" украинцев с требованием к компании украинизироваться. В случае невыполнения требований "общественности" шановне панство угрожает бойкотом продукции компании.

Вот только возникает интересный вопрос - куда ж они денут уже имеющиеся у них аппараты? idea Наверное, понесут их сдавать в ближайшие ларьки по демпинговым ценам. А что, идея хорошая - свидомые украинцы поддержат своих русскоязычных соотечественников. bravo cannabis

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.