,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Питається: навіщо нам така держава-імпотент? Може, нам варто тепер найняти бандюків? Mи вже це зробили!
  • 26 июля 2012 |
  • 01:07 |
  • Alive |
  • Просмотров: 721
  • |
  • Комментарии: 3
  • |
У випадку з хатньою робітницею, яка обкрадає господаря, таємно впускає до помешкання сусіда і грається з ним в "тата-маму" на господаревому ліжку, відомо, що роблять: дають копняка і викидають з хати. Але у випадку з нашими наймитами не так. Мусимо невідомо чому терпіти. А наймити, розперезавшись, ведуть себе уже, як ті свині, яких пустили під стіл, а вони вилізли на стіл. Їм усе можна. Вони навіть можуть мчати зі швидкістю 240 км., отримувати платню, не ходячи на роботу, вигадувати, яку б іще западляну підсунути своєму народу. Народ, як і в час кріпацтва, безправний. Його нема кому захистити, хоча наймитів ми наймали і для цього теж – для захисту. Ось свіжа новина. Агропідприємство на Вінничині уклало угоду з цукровим заводом на постачання буряків.

Свої зобов'язання аргофірма перед заводом виконала, але обіцяних 2 млн. гривень так і не отримала. Що залишається людям, які кілька місяців не отримують платні? Брати вила і влаштовувати пікети? Це вони й роблять. Хоча у правовій державі це проблема юристів. Коли держава, або якийсь із чиновників вважає, що її або його окрадено, то влаштовує маски-шоу. Коли обкрадено людей – держава не робить нічого. Якщо шахраї-забудовники обдурили людей, взявши у них гроші, але не збудували обіцяних квартир, то чому розплачуються лише обдурені люди? Хіба це також не проблема держави, яка видала усі ліцензії і дозволи будівельній фірмі? Хіба не зобов'язана держава перевірити, що то за фірма, і ділити разом із громадянами усі ризики? Безліч шахраїв жирує нашим коштом, а держава в особі правоохоронних органів ще їх і "кришує". Шахрайські фірми видурюють гроші за працевлаштування, за пошук квартири, за безліч різних послуг, але людина після того, як розуміє, що її ошукано, залишається із шахраями сам на сам. Наймані правоохоронні органи розводить руками і косять під дурачка. "Невід'ємним атрибутом українських доріг на сьогодні, на жаль, є їхній жахливий стан, – читаю в одній зі статей. – Органи, на які покладено обов'язок стежити за їхнім станом, не виконують своїх функцій належним чином, скаржачись передусім на відсутність достатнього фінансування.

Проте це не повинно хвилювати водіїв, які справно та регулярно сплачують транспортний податок, кошти з якого повинні йти на утримання належного стану авто-шляхів. Адже дуже часто погана якість доріг призводить до ушкоджень чи швидкого зносу транспорту, за ремонт якого водій платить з власної кишені. Тому він справедливо може ставити запитання: навіщо сплачувати податки державі, яка не може забезпечити його законне право користуватися дорогами з нормальним покриттям?" Але якщо ви поцікавитеся добробутом того, хто відповідав у вашій області чи районі за дороги, то будете мило здивовані: усі ці люди живуть дуже заможно і побудували собі справжні палаци. Недавно одну таку даму, яка сиділа у львівській мерії саме на цій посаді, пограбували. Винесли сейф з коштовностями, доларами і валютою. Міліція відразу заявила: у нас є питання до пані Ж. Але минуло трохи часу, і питання розсмокталися. Видно, не все з хати винесли. Добровольці, які намагаються боротися з наркоманами і педофілами – це люті вороги держави. Їх намагаються знешкодити і запроторити за ґрати. Мій товариш-підприємець зіткнувся з якимсь геть ненормальним фактом. Кілька різних фірмочок замовило у нього товар, але не проплатило. Він подає до суду. Суд постановляє: стягнути з боржників такі і такі суми. Судові виконавці з'являються за вказаною адресою, але... фірма "Роги і копита" уже не існує. На її місці є інша "Роги і копита плюс".

Люди ті самі, приміщення те саме, а фірма юридично інша. І відповідь судових виконавців звучить безнадійно: боржника виявити неможливо, оскільки за вказаною адресою він не знаходиться. І що робити? Держава безпорадна. І самі ж судові виконавці радять у таких випадках наймати бандюків і вибивати борги найпопулярнішим способом двадцятилітньої давності. Товариш так і робить. Правда, спочатку він ледь не потрапляє в іншу пастку. На ринку з'явилися колекторські фірми, які вибивають борги, але здебільшого це такі ж шахраї, які, вибивши борг з боржника, залишають його собі. Чесні бандюки беруть 30-40% від загальної суми боргу. Але чесних бандюків треба шукати за знайомством, щоб не влипнути у ще більшу аферу. І мій товариш знайшов саме таких – чесних і добрих. Хоча вони уже не бандюки, а нормальні бізнесмени, але інколи, виключно, щоб не втрачати набутої у буремні роки кваліфікації, беруться за халтурку. Задля цього свого невинного хобі вони й тримають при собі невеличку команду бійців. Бійці виїхали за вказаною адресою, виманили під якимсь приводом директора-боржника з офісу, дали йому по голові і вивезли в багажнику до лісу. Більше вони його не били. Тільки роздягнули догола, сфоткали в різних позах і культурно пояснили, коли і скільки він має заплатити. А далі уже все пішло, як по маслу.

Більше нікого не довелося нікуди вивозити, досить було показати фотки і набрати номер телефону тієї першої жертви, аби підтвердила, що чекає кожного боржника. І отаким чином мій товариш повернув свої гроші. Питається: навіщо нам така держава-імпотент? Може, нам варто тепер найняти бандюків? Якщо у них усе так гладко виходить. І тут ми доходимо до парадоксального висновку: ми вже це зробили! Ми найняли бандюків. Але нечесних. Бо чесних, як я казав, треба шукати за знайомством. А ми найняли їх усліпу. І ось тепер ті нечесні бандюки, які при владі, посилають нас до чесних бандюків, бо самі уже ні на що нездатні. Єдине, на що вони здатні – це "кришувати" їх. У кожному разі, коли боржник уже з іншої компанії боржників, вирішив прикритися есбеушниками, то бандюки мали до кого звернутися, і "криша" полюбовно усунула есбеушників з теми. От я й питаю: не порадите якогось чесного бандюка, за якого я б міг проголосувати на парламентських вибрах?


My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.