,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Митрополит Володимир назвав відносини України та Росії "крихкими"
-5
Митрополит Володимир назвав відносини України та Росії "крихкими"


Предстоятель УПЦ МП побоюється негативних наслідків мовного закону.

Владика Володимир не хоче конфронтації на мовному ґрунті Митрополит Київський і всієї України Володимир заявляє, що ухвалений Верховною Радою закон "Про засади державної мовної політики" має і позитивні, і негативні сторони. Про це предстоятель УПЦ МП повідомив одному з українських телеканалів.

"І українці, і росіяни, і інші нації – кожен дорожить своєю мовою, своєю рідною культурою і хоче більше дізнатися про це й утвердитися. Закон, який було ухвалено, з одного боку, має позитивне значення, тому що це зближує людей. З іншого боку, роз'єднує", - зазначив митрополит.

За його словами, це "дуже важливо зрозуміти і спокійно розсудити". "Але найголовніше, це не повинно послужити розбрату між двома національностями, між двома країнами і народами, відносини між якими і так досить крихкі", - наголосив глава УПЦ МП.

"Отже, ми молимося, щоб Господь послав мир і умиротворення тим, хто дуже активно бере в цьому участь. І розсудити по-людськи, по-братськи, згідно із законом, але не допустити конфронтації", - резюмував митрополит.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.