,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


"ЧЕРВОНІ ЗМУШУЮТЬ СЕЛЯН ГОЛОДУВАТИ"
  • 15 июля 2012 |
  • 09:07 |
  • Alive |
  • Просмотров: 1992
  • |
  • Комментарии: 6
  • |
"Комуністи прийшли і захопили нашу землю, вони вкрали нашу худобу, і вони намагалися змусити нас працювати, як кріпаків у господарстві, де майже все було спільне" - очі групи українських фермерів спалахнули від гніву, як вони говорили зі мною - "А чи знаєте ви, що вони зробили з тими, хто чинив опір? Вони безжально розстріляли їх. "

Я слухав інше голодуюче село, що знаходилось далі по крижаній залізничній колії, яку я долав, і історія, яку я зараз почув, була історією справжньої війни в селах.

Селяни розповіли мені, як у кожному селі групу найпрацьовитіших чоловіків - вони їх називали куркулями - було захоплено, їх землю, худобу і будинки - конфісковано, а їх самих - загнано у вагони для перевезення худоби і відправлено на тисячу або дві тисячі миль або більше майже без їжі до північних лісів, де вони повинні були рубати дерева в якості політичних ув'язнених.

Мені сказали, що одне село, заселене німецькими колоністами - і яке бездоганно чисте і доглянуте місце це було! - покинув цілий ешелон, який було битком набито плачущими фермерами і їх родинами.

Вирвані зі своїх будинків, в'язні безсердечної таємної поліції і ненависної сухопутної армії, яка існує, щоб гнати селян на роботу, ці раніше добре забезпечені фермери вважали своїм єдиним злочином те, що вони працювали вдень і вночі, мали трохи більше землі і накопичили на одну або на дві корови більше, ніж інші.

ДЕВ'ЯНОСТО ДІТЕЙ, ЩО ПОМЕРЛИ В ПОТЯЗІ
Кілька місяців потому до району прийшла звістка про засланих колоністів, і вона була така: дев'яносто дітей померли від голоду і хвороб НА ШЛЯХУ ДО СИБІРУ.
Комуністи, з якими я говорив, не заперечували, що вони безжально заслали найпрацьовитіших фермерів.

Навпаки, вони пишалися цим і хвалилися, що вони не будуть проявляти милосердя до тих, хто хотів мати свою власну землю.
"Ми повинні бути сильними і розтрощити клятих ворогів робітничого класу",- казали мені комуністи.- "Нехай вони страждають. У нас немає місця для них у нашому суспільстві".
Вони також не заперечували, що по селах почалися розстріли.

"Якщо будь-який чоловік, жінка чи дитина виходить у поле вночі влітку і збирає один колос, то покаранням відповідно до закону є розстріл," пояснили мені комуністи.
І селяни запевнили мене, що це є правда.

Найбільшим злочином у Росії є привласнення усуспільненого майна, а вбивство розглядається як простий пережиток капіталістичного виховання і вважається неважливим у порівнянні з гріхом матері, яка виходить на поле по ночах, щоб збирати колоски, аби прогодувати своїх дітей.

ЗРАДИВ МАТИ - ГЕРОЙ!
З одного хлопчика, мати якого було засуджено таємною поліцією за збирання пшениці вночі, було зроблено великого героя всієї Росії.
Його хвалили у всіх школах, як хлопчика, який був шляхетним достатньо, щоб зрадити його мати на благо держави!
Рухаючись із села до села, я усюди чув ті самі новині. Скрізь ту саму історію голоду і терору.
В одному місці народ прошепотів, як за декілька миль селяни відмовилися від своїх корів і комуністичної форми колгоспу.
"І послали солдатів Червоної армії, щоб змусити їх",- розповідали мені.- "Але солдати не будуть стріляти по своїм товаришам селянам. Що ж вони зробили? Вони покликали молодих комуністів з міста, і вони вбили всіх селян, які не відмовились від своєї землі і своїх корів."

По всій Росії були ці маленькі бунти, але їх було легко і жорстоко придушено.
Мої туфлі ставали зношеними через пересування сумішшю піску, каміння і льоду колією залізниці, і кожен крок приносив нову хвилю холоду від міцного снігу або нове каміння, які проходили крізь через підошви.
Але мене підганяло бажання дізнатися - чому існує голод в одній з найбагатших країн вирощування пшениці в світі? І я запитував кожного селянина: "Почему голод?" - "Чому голод?"

ГОЛОДУ НЕМАЄ - ЦЕ ПОМИЛКА ПРИРОДИ
Селяни відповідали: «Це - не помилка природи. Це - провина комуністів. Вони забрали нашу землю. Чому ми повинні працювати, якщо у нас немає нашої власної землі? Вони забрали наших корів. Чому ми повинні працювати, якщо ми не маємо наших власних корів і якщо маємо ділитися тим, що в нас є, з усіма п'яницями і ледачими хлопцями у селі? Вони забрали нашу пшеницю. Чому ми повинні працювати, якщо ми знаємо, що нашу пшеницю буде в нас відібрано? Комуністи перетворили нас на рабів, і ми не будемо щасливі, поки у нас знову не буде своєї землі, своїх корів і своєї пшениці."
Несподівано, однак, прийшов кінець моїм дослідженням. Це сталося на маленькій станції, де я розмовляв із групою селян: "Ми вмираємо",- жалілися вони і розповідали стару історію своєї біди. Червонопикий, ситий поліцейський ОГПУ в уніформі підійшов до нас і стояв, прислухаючись, кілька миттєвостей.

Потім він вибухнув, і з його вуст полилися серії російських проклять. "Відійдіть, ви! Припиніть говорити йому про голод! Хіба ви не бачите, що він іноземець?"
Він повернувся до мене і закричав: "Ходімо. Що ви тут робите? Покажіть мені ваші документи ".

ЛАСКАВО ПРОСИМО
Бачення секретної в'язниці поліції з'явилося в моїй уяві. Людина з ОГПУ подивилася мій паспорт і поманила одного з натовпу, якого я прийняв за звичайного пасажира, але який був, очевидно, з таємної поліції.
Він підійшов до мене і в самому ввічливому і шанобливому тоні велів мені йти за ним. "Мені доведеться взяти вас до найближчого міста, до Харкова".
У цей момент поїзд прийшов, і ми увійшли в нього.

Протягом подорожі я вразив його тим, що я взяв інтерв'ю у вдови Леніна, а також у численних комісарів радянського режиму, і до того часу, як ми досягли Харкова, він, мабуть, був повністю переконаний, що мій реальний арешт спричинив би занурення Росії, Європи та Сполучених Штатів Америки у світову війну.

Бо він вирішив супроводжувати мене до іноземного консульства в Харкові і залишив мене на порозі, а я, радіючи своїй свободі, ввічливо з ним попрощався - довгоочікуваний момент.
Моя подорож по селах закінчилася, і я був у головному місті України, де все, що я бачив, підтвердило мої погляди щодо російського голоду.
На вулицях було повно селянських жебраків з усіх кінців країни, які тікали від голоду з села шукати їжу в містах, і їх бліді діти стояли з простягнутими руками, плачучи: «Дядя, дай нам хліб".
Я говорив з робітниками, які сказали мені, що вони були звільнені з заводів, тому що заводи сповільнювали свою роботу, і коли вони були зроблені таким чином безробітними, в них відняли хлібні картки, і їм було наказано покинути міста.
Я бачив у хлібній черзі більше тисячі вкрай знервованих людей.

"Ми чекали тут майже два дні",- сказала мені одна з жінок у черзі,- "і, можливо, хліб закінчиться, перш ніж ми досягнемо початку черги".
На іншій вулиці я побачив поліцію, яка гнала сто обірваних чоловіків і жінок, що формували хлібну чергу за межами магазина.
"Ми хочемо хліба",- кричали вони. "Хліба більше немає",- кричала поліція, але натовп відмовлявся втрачати надію.

СОТНІ БЕЗДОМНИХ ХЛОПЧИКІВ
Найстрашнішим, однак, було видовище бездомних хлопчиків, які бродили вулицею в брудном лахмітті, які були вкриті виразками захворювань, і чиї риси були розпусними і злочинними.
Триста з них було заарештовано та доставлено до відділку, де я глянув на них через вікно і помітив, що деякі лежали на голій землі у важкому стані від тифу.
То були деякі з результатів радянського режиму, які я бачив сам.

Чи можна дивуватися, що мало місце відчуття бунту серед населення, і що були змови в самій комуністичної партії?
Опозиція занадто слабка, щоб повалити режим, який сильно вкоренився, але все ж розчарування і відчай мас російського народу, типовим прикладом яких є сцени, які я описав в Україні, є реальними причинами того, чому Сталін був змушений на це Різдво і Новий рік відкрити новий терор в країні Рад.

My Webpage-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.