,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Кримчан агітують переїжджати у Росію
Кримчан агітують переїжджати у Росію


Росія презентувала в автономії програму добровільного переселення, проте пропозиції виявилися не надто привабливими.

У Генеральному консульстві Росії в Сімферополі відбулася презентація регіональної програми переселення у Тульську область в рамках державної програми Росії зі сприяння добровільному переселенню співвітчизників, що проживають за кордоном.

Однак, як виглядає, кримчани, багатьом з яких приписують бажання жити у сусідній країні, не поспішають скористатися пропозицією.

Представники консульства розповіли, що мета міграційної програми, в першу чергу, полягає у заповненні вакантних робочих місць людьми, які з тієї чи іншої причини хотіли б проживати у Росії. Так, в Тульській області, повідомили під час презентації, найбільше потрібні медпрацівники, викладачі та кравці. Середня заробітна платня у представників цих професій варіюється від 7 до 17 тис. рублів на місяць ($200-500).

Співробітник представництва федеральної міграційної служби у Криму Іван Гусєв повідомив, що еміграція можлива у 38 регіонів Росії, серед яких Амурська область, Алтайський край, Калінінградська область, Красноярський край, Сахалінська область та інші. Всі території поділені на три категорії – "А", "Б" і "В".

При освоєнні прикордонних та стратегічно важливих для Росії територій, виплачуються так звані підйомні. Вони для категорії "А" становлять 60 тис. рублів ($2 тис.) для учасника програми, і по 20 тис.рублів ($600) – кожному з членів його родини.

У регіонах категорії "Б" – таких як Далекий Схід, Бурятія, Байкальський край - всі виплати збільшуються вдвічі.

На територіях категорії "В" виплати не передбачені, бо вважається, що на них можна облаштуватись і самотужки.

Тульська область, про яку йшлося, належить саме до неї.

"За цією програмою сплачується лише проїзд до майбутнього місця проживання та перевезення багажу. Також діє спрощена процедура отримання російського громадянства і компенсуються витрати, пов’язані зі сплатою держмита на отримання громадянства", - розповів під час презентації Іван Гусєв.

Його слухали 15 осіб, яким не надто сподобалось те, що вони почули.

"Я люблю Росію, але без підйомних – це не варіант. Виходить, ти приїдеш зі своїми грішми, витратиш їх, а потім бомжуватимеш? Краще далі кудись, але туди, де підйомні дають", - поділився з ВВС Україна своїми враженнями потенційний емігрант Кирило.

Як повідомив ВВС Україна генконсул Росії у Сімферополі Володимир Андреєв, з початку року анкети на участь у програмі переселення подали 150 кримчан, на які вже прийшло 100 позитивних відповідей від суб’єктів федерації.

"Причому заявку подає одна людина, а з нею, як правило, їдуть і члени її родини", - додав консул.

За його словами, з 2007 року, коли почала діяти програма, у Криму видано 1010 свідоцтв на переїзд.

"Цього року помітне певне збільшення кількості охочих скористатися програмою. Можливо, це пов’язано з тим, що більш активно почали працювати ті, хто бере участь у програмі з російської сторони – з початку року це вже 13-та презентація. Можливо така активізація пов’язана і з тим, що програма діятиме до грудня поточного року, а далі ухвалюватимуться додаткові рішення", - сказав Володимир Андреєв.

Згідно із офіційною статистикою посольства Росії в Україні, найактивнішими учасниками державної програми Росії з добровільного переселення співвітчизників є жителі Донецької області.

Уцілому Україна посідає четверте місце за кількістю переселенців до Російської Федерації. За 5 років існування програми нею скористалися близько 4,5 тис. жителів України.
My Webpage

Отредактировал norman orx (3 июля 2012)
Причина: додано посилання))

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.