,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Табачник вважає за потрібне примирення між ветеранами радянської армії та ОУН-УПА
0
Табачник вважає за потрібне примирення між ветеранами радянської армії та ОУН-УПА

Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник вважає за потрібне примирення між ветеранами радянської армії та ОУН-УПА.
Про це він заявив в ефірі ТРК Україна в п'ятницю ввечері, 7 травня.

"Примирення, безумовно, потрібно, але примирення може бути тільки на основі покаяння. Ні у Франції, ні в Голландії, ні в інших цивілізованих європейських країнах люди, які служили в окупаційній поліції, які охороняли гетто-табору не отримують військових нагород ні до 50 - ти, ні до 60-річчя перемоги. Ті, хто покаявся, безумовно, мають право на прощення і на примирення ", - сказав Табачник.

Тим часом, ідея примирення ветеранів ОУН-УПА і Радянської армії має в Україні рівну кількість прихильників (32,9%) і противників (33,2%), свідчать дані опитування, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова 14-21 квітня 2010 року.

При цьому ще приблизно третина опитаних поставилися до цієї ініціативи байдуже або не змогли відповісти на питання, йдеться в прес-релізі Центру Разумкова.

Варто відзначити, що дещо більше прихильників (35%) і менше супротивників (28,4%) має ідея примирення ветеранів радянської та німецької армій.


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.