,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Табачник не бачить різниці між Бандерою і Сталіним
0
Табачник не бачить різниці між Бандерою і Сталіним

Міністр освіти Дмитро Табачник сумнівається в тому, що в Україні з'являться нові пам'ятники Йосипу Сталіну. Водночас, він заявив, що не бачить різниці між "тоталітаризмом сталінським і тоталітаризмом бандерівським".

"Я до пам'ятника Сталіну квіти не понесу. Якщо говорити про історичні факти, то Сталін був вождем переможців і вождем народу, який виграв Велику Вітчизняну війну. Тому його місце в історії значиме й непохитне", - сказав Табачник.

На його думку, Сталін є негативним історичним персонажем через численні злочини сталінського режиму. "Якщо ж говорити про пам'ятник, то громадськість має право не за державні гроші, в рамках чинного законодавства на будь-які громадські акції", - зазначив він.

"Але, я наприклад, абсолютно точно знаю, що не понесу квіти до пам'ятника Бандері або Шухевичу. Бо природа тоталітаризму сталінського і тоталітаризму бандерівського абсолютно однакові", - вважає міністр освіти.

На його думку, націоналістичний тоталітаризм за своєю жорстокістю не відрізняється від сталінського тоталітаризму. "Це, мені здається, те, від чого сучасне суспільство, що йде шляхом європейського розвитку та визнання європейських цінностей, має відмовитися", - наголосив міністр.
Крім того, Табачник сумнівається в тому, що пам'ятник Сталіну буде встановлено в Києві. "У Києві ж не додумалася жодна влада вулицю назвати ім'ям Сталіна, а у Львові додумалися зробити вулиці Бандери і Шухевича", - обурився політик.

Нагадаємо, в переддень 65-ї річниці Перемоги СРСР у Великій Вітчизняній війні Компартія України почала кампанію з реабілітації постаті Сталіна. Зокрема, 5 травня у Запоріжжі місцеві комуністи відкрили пам'ятник Йосипу Сталіну, а в Луганську на вулицях міста з'явилися десятки білбордів із зображенням вождя.


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.