,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Бандера і Шухевич стали почесними громадянами Івано-Франківська
0
Бандера і Шухевич стали почесними громадянами Івано-Франківська

Івано-Франківська міська рада присвоїла звання Почесного громадянина міста Івано-Франківська лідерові Організації українських націоналістів Степану Бандері та Головнокомандуючому Української повстанської армії Роману Шухевичу.

Рішення було ухвалено сьогодні, 6 травня, на позачерговій сесії. За ухвалення рішення проголосували одноголосно всі 49 присутніх на сесії депутатів і мер міста Віктор Анушкевичус.

Перед прийняттям цього рішення міськрада внесла зміни до статті 37 Статуту територіальної громади міста, а також ухвалила рішення про введення звання Почесний громадянин міста Івано-Франківська.

Як повідомив секретар міськради Василь Бойчук, депутати ухвалили це рішення після звернення 33-х обласних і міських громадських і політичних організацій, а також 35 депутатів міськради.

Міська рада вирішила присвоїти звання почесного громадянина Бандері та Шухевичу до Дня міста. 7 травня Івано-Франківськ щорічно святкує День міста на честь отримання в цей день 1662 Магдебурзького права і міського статусу.

Усього в Івано-Франківській міськраді 60 депутатів, у тому числі 22 депутати входять у фракцію Нашої України, 17 - БЮТ, 14 - УНП, 4 - Партії регіонів, 3 - Пори.

Нагадаємо, 30 квітня Тернопільська міська рада присвоїла звання Почесний громадянин міста Тернополя лідеру ОУН Степану Бандері і головнокомандуючому УПА Роману Шухевичу.-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.