,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Samsung запатентувала незвичайний пристрій з гнучким екраном
+1
Samsung запатентувала незвичайний пристрій з гнучким екраном


Південнокорейська компанія Samsung запатентувала гнучкий дисплей, який здатен скручуватися навколо основного корпусу.

Концепт гаджета нагадує планшет, але при потребі екран можна згорнути всередину невеликого "тубуса", і він не буде займати багато місця, пише Phonearena.

На патентному зображенні видно, що сканер відбитків пальців знаходиться на основному корпусі. А вздовж корпусу, в якому розташовується дисплей, який згортається, розміщені магніти. Вони використовуються для висунення дисплея.

У патенті показано, що корпус пристрою може бути циліндричної або прямокутної форми. У першому випадку дисплей згортається всередину корпусу, а при використанні циліндричного корпусу - обертається навколо нього.

В яких саме пристроях буде застосовувати Samsung свій гнучкий екран, який може згортатися, поки невідомо. У патентній заявці не згадуються смартфони або планшети.

Восени 2017 року НВ повідомляло, що компанія Samsung подала заявку в Національне агентство радіодослідження Кореї на сертифікацію першого смартфона, який можна згинати. Пристрій призначений для домашнього ринку, він вже сертифікований для Wi-Fi і Bluetooth.

Джерело

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.