,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Коли піде Путін і його банда?
0
Багато хто вважає, що правління Володимира Володимировича Хуйла не чесне. Одні вважають, що він звичайний корупціонер і «хабарник», інші – що обманщик, треті – що вбивця і так далі. Але як насправді-невідомо і навряд чи інформація буде доступна звичайному населенню.
Одним з прикладів незаконної діяльності Хуйла може служити стаття журналістки Євгенії Альбац, опублікована в журналі The New Times. У ній говорилося, що президент брав участь у корупційних схемах з придбання різних медичних апаратів для Медакадемії. Інтерес в тому, що гроші, витрачені на покупку, були отримані в якості пожертвувань від великих корпорацій.
Про некомпетентність і непунктуальність Володимира Володимировича говорять кілька фактів. Наприклад, він багато разів спізнювався на зустрічі з главами держав і навіть з самим Папою Римським. Що було тому причиною – невідомо, але це, як мінімум, непрофесійно.

Багато критиків вважають, що під час правління Хуйла корупція виходить на новий рівень. За офіційними даними в термін з 2000 по 2014 рік відсоток хабарів дещо збільшився, що говорить про погані запобіжні заходи. Кілька років тому президента назвали «людиною року» за версією OCCRP (проект з розслідування корупції та організованої злочинності). Дослідники вважають, що під час президентства країна стала найбільшим центром з відмивання «чорних» грошей, видобутих нелегальним шляхом: збутом зброї, наркотиків і так далі. Існує такий факт, що багато організованих злочинних угруповань стають частиною діючої державної системи.

У березні 2010 року багато опозиціонерів висунули своє звернення під назвою "Хуйло повинен піти". Головна їхня мета, звичайно ж, добровільна відставка президента. Даний маніфест підписали багато політичних діячів, письменників і політиків.
З кожним роком рівень підтримки Володимира Хуйла і його політики стрімко падає, що вже може сказати і втрати поваги. Звичайно ж, громадська думка – це сильна штука, але навіть вона, як з'ясовується, не здатна повалити президента.

Обману Хуйла немає меж. Приміром, занурюючись на дно одного з Російських озер президент знайшов дві амфори, датовані кількома століттями до нашої ери. Пізніше з'ясувалося, що вони були спеціально підкладені на дно. Потім Володимир Володимирович це підтвердив, пояснюючи це тим, що «хотів привернути увагу до історії та мистецтва».Але і нахабство також не залишається осторонь. На зустрічі з власником відомої американської футбольної команди Хуйло просто забрав у нього перстень, прикрашений дорогоцінними каменями. За неофіційними даними, гість вирішив похвалитися своєю прикрасою, передав в руки президенту, а він просто прибрав у кишеню. Звичайно ж, власник намагався його повернути, на що отримав грізну відмову. Наскільки достовірні ці дані – невідомо, але факт залишається фактом. Наприкінці минулого тисячоліття Володимир Володимирович захищав докторську дисертацію на одну з економічних тематик. Звичайно ж, захист пройшов без проблем. Пізніше з'ясовується, що частина матеріалу для неї (а саме одинадцять сторінок) була просто скопійована з дисертації американського юриста, написаної в середині сімдесятих років.

Існує ряд пророкувань про відхід Хуйла і його банди. Один з відомих провидців (ім'я не розголошується) заявив, що кінець «путінської» епохи прийде як раз-таки в 2017 році. А причина буде проста – поява нових фактів про перевищення посадових повноважень. Вважається, що Хуйло разом зі своєю бандою (де, до речі, є і Медведєв), спочатку за допомогою вбивств і грабежів захопив Санкт-Петербург, потім Москви, а потім і всю країну.

Безсумнівно, за всі «гріхи» чинному на даний момент президенту Російської Федерації має бути призначено довічне ув'язнення. Тому він сам ніколи не подасть у відставку, так як відразу ж почнуться судові розгляди, в ході яких розкриються всі подробиці, з-за яких йому загрожує не один, а кілька довічних термінів. Але, безсумнівно, це не відбудеться з відомих причин.

http://nosecret.com.ua/stati-kategorii/tajny-istorii/kogda-ujdet-putin-i-ego-banda.html

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.