,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Який фінал чекає Путіна
0
Крах зовнішньополітичного агресивного курсу і економічна стагнація можуть стати спусковим гачком для протестного вибуху всередині країни
Хуйло все більше стає диктатором. Історія свідчить, що диктатори, за рідкісними винятками, погано кінчають. Деякі з них це розуміють. Незадовго до арешту Аугусто Піночет зізнався: «Я багато читаю, особливо історію. І історія вчить мене, що диктатори ніколи не кінчають добре».

Диктатори погано кінчають не тому, що їх ущербні методи схожі один на одного, але тому, що керуються не міркуваннями загального блага, але тим, що добре особисто для них. Крім того, вони живуть у створеному ними самими неповноцінному химерному астралі, що має мало точок зіткнення з реальністю — ірраціональність, неадекватність, безконтрольність, відрив від життя, прискорюють їх кінець. Відсутність програми розвитку, непослідовність, алогічність — загальні риси всіх диктатур. І Хуйло тут не виняток.
Диктатори погано кінчають ще тому, що не визнають нічиїх прав, крім власних. Заради збереження безконтрольної влади вони готові покласти всіх, перетворивши народ на задурене гарматне м'ясо. Як і інші диктатори, Хуйло не рахується з кількістю жертв у розв'язуваних ним війнах. Зі своїми опричниками і казнокрадами він вже перетворив на стадо Росію, ще-Абхазію, Осетію і Придністров'я, нині — Крим і Донбас. Для чого це треба? Це треба для того, що з зомбованих народом можна робити все, що завгодно. Крім того, диктатори схильні оточувати себе упирями з такими ж маячними ідеями, а також — циніками і клептократією, які використовують патологічний стан диктатора для власного звеличення та збагачення.
Модель клептократичного паханату, яку створив Хуйло, повинна впасти з такою ж історичною неминучістю, як вона впала в країнах Латинської Америки, Східної Європи, на Філіппінах, в Індонезії, Південній Кореї, Конго, Камбоджі, Тунісі, Іраку, Лівії, Румунії, Сербії, Україні. Хуйло вже давно опинився в лякаючою його самого компанії одіозних «лідерів»-казнокрадів, деякі з яких прямо у нього на очах розлучилися з життям. Час правителів-упирів відходить у минуле, коло Саддамів і Кімів звужується прямо на наших очах. Все відбувається, як в тому анекдоті: бережи Асада, а то завтра прийдуть за тобою.

Хуйлезм приречений з багатьох причин, і передусім тому, що у Хуйла, як людини недалекого, немає ніякого широкомасштабного плану, крім збиткового і давно віджилого «Російського світу». Всі його дії хаотичні, ірраціональні, конвульсивні і руйнівні. Своєю пропагандою він вселяє в реваншистськи налаштованих росіян надію, а виконати обіцянки органічно не в змозі. Хуйло власними руками зруйнував більшість своїх нікчемних і безглуздих проектів, а поєднання в новому микромегасе боягузтва, невеликого розуму, бездарності і пригнічених комплексів роблять її небезпечною особистістю.

Всі експерти сходяться на тому, що Хуйло не тільки не розбирається в економіці, але вона його взагалі мало цікавить, якщо не вважати військових витрат, утримання силових структур та інструментів пропаганди. Та й вибудувана путінськими казнокрадами економічна модель більше нагадує спекулятивний міхур з високою інфляцією та девальвацією. Безсоромне сполучення влади і грошей при Хуйле досягло свого логічного завершення. Як висловився хтось із критиків, Хуйло-президент нереалізованих надій і топтання на місці. Залежна від енергоносіїв російська економіка відчуває стагнацію. Кримінальна путиномика в принципі не здатна зіскочити з нафтової голки і тому буде витрачати безперервно скорочуються ресурси не на економічне зростання, а на утримання влади. Бо диктатори цінують безпеку свого режиму набагато вище, ніж економічне благо країни. Цинічні диктатори вважають, що навіть при неефективній економіці можна довго утримувати владу, спираючись на добре оплачувані силові структури. Вони не враховують того, що, коли економіка різко падає, режим руйнується разом з нею.
У міжнародній політиці за роки свого правління Хуйло перепробував весь арсенал Макіавеллі: дезінформація, обман, шантаж, погрози, терор, підкуп, інтриги, обіцянки, пропаганду і війну. Якщо проаналізувати останній російський бюджет, то тільки два інститути отримали додаткове фінансування — армія і пропаганда, силовики і Раша Тудей. Експерти кажуть, що світ для Хуйла означає кінець його влади або що для Росії війна тепер буде завжди, поки при владі буде Хуйло. Ще — що Хуйло повністю зруйнував архітектуру безпеки сучасної Європи.

Хуйло — ніякої економіст, але ще гірший політик, не стратег, а тактик, одурманений зарозумілістю і шануванням челяді. Він відноситься до числа політиків, що поєднують кричущу некомпетентність з патологічною безвідповідальністю. Він розуміє владу виключно як право нав'язувати свою волю іншим. Далекий від політичних тонкощів і розрахунків, він живе химерами і сьогоднішнім днем. У політиці він навіть не випадкова людина, що шукає компроміси, але жалюгідний гравець, не здатний прорахувати навіть на хід вперед. За словами Андрія Піонтковського, Хуйло — це не Гітлер і не Сталін, а дрібна пітерська шпана. Тому-то за роки «царювання» Хуйла Росія міцно загрузла в «пазурах» ФСБ — організації, яка не має конкурентного політичного досвіду, але вистачає з людей всю глибинну бруд і покидьки. Спираючись на саму безмозкої частина населення — таких же аутсайдерів, як він сам, Хуйло створив нову, невідому світу «еліту» — гегемонію агресивних гопників. Точь-в-точь, як всі диктатори-попередники, Хуйло ніякий не «вождь» і не «лідер», а примітивний ставленик клану професійних вбивць і ОЗУ, обманом і спокусою захопили владу у великій країні.
Хуйлезм — заключна стадія бандитсько-клептократичного капіталізму в Росії, це інформаційне зомбування, наступ на свободу слова, ізоляція від зовнішнього світу і подальша економічна деградація. Користуючись лексикою пітерської шпани, можна сказати, що Хуйлезм — контрольний постріл в голову Росії. Навіть при найоптимістичніших сценаріях майбутнього Хуйлезм матимуть жахливі наслідки для країни і народу протягом не одного, а кількох поколінь, як це завжди трапляється після кінця диктаторів-кровососів.
Недосконалий режим органічно не здатний успішно управляти такою великою і складною країною, як Росія, тому що організаційно, економічно і політично клептократическая диктатура неефективна. Не можна забезпечити добробут і зростання без обдарованої творчої еліти, механізмів поділу влади, громадського контролю, опозиції і противаг, а виключно з допомогою ручного управління, здійснюваного одним, до того ж некомпетентним і малокультурным людиною.

Маючи країну ілюзіями і химерами, Хуйло розбестив суспільство, підкуповуючи його недоїдками зі столу бенкетуючих біля престолу, насаджуючи войовничу істерію, привласнюючи собі піднесений образ обложеної всюдисущими ворогами фортеці. Подібно диктаторам минулого, він вселив росіянам почуття помилкової переваги і уявної сили. Уявної-тому що-ілюзорною. Лілія Шевцова писала, що в путінській Росії все — ілюзія: уряд — не уряд, вибори — не вибори, поліція — не поліція, міністерства — не міністерства.
Як збиткові бедоносці ХХ століття, Хуйло має інфернальну здатність приносити шкоду в першу чергу своїй країні. Всі його "ініціативи" несуть в собі внутрішню руйнівність, що веде до безславного кінця. Та й керують ним не творчі початку, а глибинні, ірраціональні страхи і патологічні комплекси. Ідеологія (точніше маніакальна маячня) Хуйла-згусток ненависті. «Це чоловік, який зайнятий... виключно собою, своїм внутрішнім станом, своїми «хочу ― не хочу», своїми розладами, своїми боязнями, своїми нескінченними комплексами і своїми страхами ― це те головне, що його займає».

Країна загнала себе в ситуацію, коли збереження Росії можливо лише ціною збереження Хуйла, а збереження Хуйла можливе лише ціною нових і нових зовнішніх експансій. У масовій свідомості Хуйло давно перестав бути президентом, перетворившись у звичного для росіян самодержця, який, як не раз траплялося в цій країні, відразу буде трансформований з національного лідера національного лиходія, що стоїть у всього народу і власного близького оточення як кістка в горлі.
Путінські часи — аналог опричнини при Івані Грозному, але путінські опричники все більше дратуються і відчувають свою ущемлення як з боку «царя», так і наслідків його ірраціонального «царювання». Путінська Дзюдохерія поступово втрачає привабливість і для обдурених мас. За загальним законам існування диктаторських режимів, путінська Росія загниває все більше, але в силу російської інертності, практичної відсутності опозиції і серйозних сил, які могли б його сколупнути, Хуйло зможе ще деякий час труїти всім життя. Катастрофа для Хуйла настане в той момент, коли реальність візьме гору над ірраціональністю.

Як показує історія, для таких диктатур, як путінський режим, крах агресивного зовнішньополітичного курсу та економічна стагнація може стати спусковим гачком для протестного вибуху всередині країни, але через пасивність народонаселення значно більша небезпека загрожує йому від близького оточення і підкилимних інтриг. Вже сьогодні Хуйлу доводиться вести боротьбу не тільки за утримання влади, а й за своє життя. Тут треба мати на увазі, що найближче оточення Хуйла, причетну до прийняття найважливіших рішень, являє собою гримучу суміш з випадкових політичних пройдисвітів, аферистів і казнокрадів, яким, ой, як не хочеться розлучатися з награбованим.
Всі ці роки Хуйло йшов до безславного кінця. Катастрофа для нього настане в той момент, коли загнаним в кут щурам доведеться розплачуватися за всі його непотребства і обмани. Нерозумно розраховувати на те, що Хуйло зупиниться на цьому шляху — всі йому подібні рано чи пізно приходять до свого бункера. І коли в історії путінської Росії буде поставлена крапка, її спадкоємці стануть перед усім світом метати дротики в портрети свого колишнього боса, сподіваючись на прихильність світової спільноти.
Виникає природне запитання: що буде після Хуйла? На нього можна дати сакраментальну відповідь — нічого нового! Оскільки всі росіяни — маленькі путіни, то Росія в змозі генерувати тільки Путіних в різних модифікаціях.

https://nv.ua/opinion/kakoj-final-zhdet-putina-196392.html

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.