,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


У 2019 року в Росії почнеться революція
+1
Масштабну політичну кризу почнеться в кінці 2019 року, він триватиме 2-3 роки і закінчиться відстороненням чинного режиму від влади і перезаснування Росії.
Країна завмерла в очікуванні дуже серйозних політичних змін: люди відчувають майбутні грізні події і «ведуть себе як тварини перед землетрусом»; росіянам доведеться пережити 3 дуже важких року. Такі прогнози в своєму виступі в Ярославлі перед студентами ЯрГУ ім. П.Демідова зробив професор МДІМВ Валерій Соловей. На думку історика і політичного аналітика в країні назріває революційна ситуація, викликана неадекватністю і непрофесіоналізмом перебуває при владі правлячої угруповання; в свідомості росіян стався зсув, який вже має незворотний характер. Конфлікт між владою і населенням запрограмований в самій структурі ситуації, - стверджує Соловей.

Масштабну політичну кризу почнеться в кінці 2019 року, він триватиме 2-3 роки і закінчиться відстороненням чинного режиму від влади і перезаснування Росії, - впевнений експерт. За словами Валерія Солов'я - в своїх прогнозах він виходить з тих методик, якими він володіє, які дозволяють робити прогнози з високою точністю - до 85% ймовірності. Росіян чекає 2-3 дуже важкі роки, після яких, втім, ситуація почне змінюватися на краще.

Експерт, стверджує, що незважаючи на те, що прийдешні події будуть носити революційний характер - до громадянської війни, а також розпаду Росії вони не приведуть. Перш за все тому, що силові структури, як в 1917 році і в 1991 році, будуть захищати не можновладців, а самих себе. У той же час, Соловей прогнозує те, що доля нинішніх господарів Росії, швидше за все, буде незавидною. Експерт також прогнозує перегляд підсумків приватизації 1990-х, про необхідність якого недавно висловився Олексій Навальний, але при цьому підкреслює, що це не буде «експропріація експропріаторів» в стилі більшовицької революції, а точкові акції, спрямовані на відновлення історичної справедливості.

Нагадаємо, що ще в 2014 році в ексклюзивному інтерв'ю для «Русского Монітору», професор Соловей говорив про те, що запасу міцності путінської угруповання повинно вистачити на 3-5 років, після чого настане структурну кризу.

https://rusmonitor.com/v-2019-godu-v-rossii-nachnetsya-revolyuciya-valerijj-solovejj.html

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.