,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Змова проти Путіна вступив в дію
-1
3 жовтня Президент Росії Володимир Хуйло підписав закон про пенсійну реформу.
Хоча за день до цього, він сам визнав, що ця реформа не несе в собі вигоди для бюджету, так як президентські поправки також требуютзначітельних витрат.
На думку ряду експертів, підписавши закон, Хуйло тим самим підписав собі "вирок".

Ці люди, хто переконував главу держави прийняти пенсійну реформу оперували заплутаними фразами і гипнотизирующим голосом, мовляв, все добре, люди будуть задоволені.
Зовнішній тиск на Росію тим часом буде наростати. Наростатимуть проблеми в економіці - це вже не приховує і прем'єр Медведєв. Нещодавно він заявив про те, що найближчі 6 років економіку Росії чекають важкі часи. Про це свідчить статистика - зростання економіки сповільнилося до 1 відсотка, а наступного року буде ще менше.

Всі ці реформатори, хто переконував Хуйла, в разі погіршення ситуації в країні благополучно втечуть за захід, який їх прийме як своїх. Адже вони чітко позиціонують себе частиною глобальної світової системи.
А Хуйло? Йому бігти нікуди. Напевно, він зрозуміє скоро свою помилку -не поєднувати державний курс з антисоціальною політикою.
Ось, що передбачає історик Андрій Фурсов. Наростатиме розчарування, відбуватися сповзання в байдужість і ненависть до влади. Адже влада відкрила своє обличчя і прямо заявила - нам наплювати на вашу думку, дорогий народ!

Наростатиме розчарування, відбуватися сповзання в байдужість і ненависть до влади
Оточення Хуйла, яке зазнало втрат реальність, змогло його переконати, що все проте забудеться ... І рейтинг знову рвоне вгору, якщо ми погрозив Заходу і побрязкати зброєю. Тільки це вже не працює ... маски зняті.

А що далі? Вибори у вересні 2019 року. Можна битися об заклад, що всі мешканці Кремля, хто за це відповідає, не знає що робити. Звідси дивні призначення і дивні відставки. Виграють від цієї ситуації тільки політтехнологи, які тепер можуть заламувати величезні ціни - мовляв тепер перемогти-то непросто! Платіть товариші кандидати!
Пенсійна реформа - це не економія бюджету. Її мета - дестабілізація ситуації в країні

Політолог Сергій Міхєєв зазначає, що пенсійна реформа - це не економія бюджету. Її мета - дестабілізація ситуації в країні. На його думку, ліберальна команда пішла в наступ і має намір вирішити одночасно дві задачі.

Перша-використавши високий рейтинг Хуйла, реалізувати непопулярні реформи, що ослабляють Росію, але приносять дивіденди окремим інтересантом.
Друга - це ні багато ні мало зміна Президента. І правда? Чому ні? Тобто коли рейтинг Хуйла впаде, ліберали скажуть народу - навіщо вам такий президент? І життя вам зіпсував, і з заходом відносини підірвав. Ось вам новий президент - він то з заходом точно домовиться!

https://www.opentown.org/news/203945/

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.