,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Тут побували руськi.
0
Руські вибрали собі цю владу олігархії, буржуазії злилася в засос з ФСБ та іншими опричниками і ми вже ніколи її не скинемо, вона нас буде мати до кінця віку. Ми нічого не навчилися робити стоїть крім ракет і підводних човнів, які ще за радянської влади щось з себе представляли, тепер уже відстають за всіма технічними параметрами від зброї інших країн. Нас вже з озброєння, з техніки наздоганяє і переганяє Китай і він, а не Піндос, ввалився нам по перше число, як тільки настане час. Ми самі продажні в світі. Ми готові продати все: батьківщину, мати, друзів, принципи і ідеали. Покажіть, хто у нас з російських чиновників відмовиться від хабара, від підношення. Покажіть мені мента який відмовиться від хабара, або лікаря. Такі ж в більшості вчителі не проти отримувати подарунки, викладачі вузів, вихователі в дитячих садах, журналісти і т.д. і т.п.

Наші радянські ідеали впали. У нас тепер все міряється рублем і доларом. Знайдені на вулиці чужі документи ми не можемо повернути без винагороди. А гаманець стало традицією якщо і повертати, то гроші залишати собі. Ми утащім все, що погано лежить. Покинуті: будинки, квартири, підприємства в країні розграбовують, тирітся звідти все те, що нам не потрібно - вікна, двері, підлоги, іржаві батареї. Ми нація злодіїв. Ми думали, що з капіталізмом перестанемо тягнути і красти з заводів, колгоспів, садів і полів. Але бізнесмени говорять про зворотне. Крадіжка не припинився. Бізнесмени обкрадають державу, вкриваючи доходи і податки, роботяги при будь-якому випадку вкрадуть у господаря.

Ми говоримо, що ми добрі, щедрі. Щоб зрозуміти всю нашу доброту досить почитати Інтернет-форуми. Нас переповнює жовч, ненависть. В першу чергу до братів слов'ян українцям, потім до Америки, до грузинів які на відміну про осетин і абхазів ближче нам по духу, менталітету, релігії. НА форумах виливаємо жовч і помиї на тих, чия думка відмінно від нашого.
Ми повісили завдяки Хуйлу собі на шию орду паразитів ФСБілов, ментів, ФСКН, приставів, суддів, прокурорів і т.д. Якщо в кожному місті вивести на площу всіх людей в погонах, то населення сильно здивуватися. Крім орди чиновників. В Японії при приблизно рівній кількості населення поліції в 8 разів менше ніж у нас міліції.
Продовжуючи царські і радянські традиції країна розкидає мільярди туди, звідки вони ніколи не повернуться. Приклад: Абхазія, Осетія.

У нас вже майже все вищу освіту стало платним. Якісну медичну допомогу можуть собі дозволити люди заможні. Навіть на різних сайтах часом ми бачимо фотографії хворих дітей і прохання про допомогу. І таких дітей по Росії тисячі і тисячі. Батьки яких з простягнутою рукою просять допомоги у комерсантів, влади на лікування, операції. А скільки дорослих не можуть собі дозволити дорогих операцій. Тоді як президент і прем'єр розкидав мільярдами на допомогу злодійкувато маріонетковим урядам, де у Росії немає абсолютно ніяких економічних інтересів.
Подивіться з вікна свого будинку. У нас тисячі осіб без певного місця проживання риються в сміттєвих контейнерах в пошуках їжі. Хоча в царській Росії для них завжди була миска супу. Мільйони харчуються в основному картоплею і макаронами. Подивіться на пенсії своїх батьків, бабусь і дідусів. Наші бабусі змушені стояти на вокзалах, базарах, біля станцій метро і продавати соління, варення з дачі та городу, якісь шмотки, щоб не протягнути ноги, щоб купити шматочок ковбаси. Хороші пенсії, зарплати і пільги Хуйло встановив тільки чекістам, прокурорам, суддям, ментам, Ось для кого наш «раб на галерах» і його наступник будують державу. Чи не для простих людей, трудівників, чесних бізнесменів, а для канцелярських щурів і дармоїдів в погонах. Ми, по суті, стали сировинним придатком Заходу.
Що-небудь варте, конкурентоспроможне ми не навчилися виробляти. І ситуація погіршилася. Промисловість наша тримається тільки на те, що побудували комуністи при СРСР. На заводах повно ще довоєнних і післявоєнних верстатів. Нам по суті треба проводити нову індустріалізацію. Але на неї немає грошей.

Весь світ сміється, як нас пограбували рідні олігархи. Зауважте, не американці, не грузини, або ізраїльтяни. А наші, доморощені з російськими паспортами.
Ми вибрали собі президентом двічі алкаша Єльцина ганьбить Росію, обсикавшегося під час закордонних вояжів, який віддав Росію на відкуп олігархам. Які викачують з країни її надра і вивозять капітали, купуючи заради куражу футбольні клуби, замки, палаци, яхти тощо. Майбутнє своїх дітей вони пов'язують не з Росією. Їм від батьківщини потрібна тільки нафту, газ, метали, ліс та ін. Ми вибрали собі двічі чекіста Хуйла, яка не провів жодних стоять економреформ, а увігнав країну в болото ще глибше.

Ми по натурі раби і холопи і нам потрібен пан з батогом. У таких як Політковська, Каспаров, Людмила Алексєєва, Лимонов ми бачимо агентів Держдепу, ЦРУ, масонів, ворогів. Хуйло придушив вільну пресу, яка нам рабам не потрібна.
2008 рік ознаменувався найбільшим обманом народу під гаслом «План Хуйла - перемога Росії» і ми тепер маємо ручну едіноросовскую Держдуму.
Ще А. Пушкін писав про нас: «Паситесь мирні народи. Вас не розбудить волі клич. До чого стадам дари свободи? Їх потрібно різати або стригти. Кодло їх з роду в пологи - ярмо з гремушкамі та бич ».
Багато про себе уявляємо. Ми вже ніхто і ніщо. З нами ще вважаються, оскільки Європа залежить від наших поставок вуглеводнів і у нас ще є ядерна зброя.

Весь свій авторитет ми розгубили завдяки в першу чергу своїм правителям, повагу, якщо у кого і було до Росії змінилося прозрінням на всі наші мерзоти і презирством. Ми ще не зовсім зрозуміли, куди нас вляпатися наші правителі.

Не за горами час, коли ми будемо чистити китайцям черевики і мудро філософствувати, що є нашим самим улюбленою справою.
Одне втішає. Що багато хто не погодиться з моєю писаниною, і я вірю, що навколо чимало інших людей. Але вони або мовчать, або боятися, або змирилися з роллю мухи в олігархо-фсб-шной павутині.

http://maxpark.com/user/2633279118/content/442083

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.