,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


У трагедії на Кубані влада звинуватила самих потерпілих: У людей притупилася пильність
-2
Про це заявив керівник відділу цивільної оборони та надзвичайних ситуацій Кримського району Денис Пронін.

Прогноз усі знали, яка складається ситуація — бачили, може, і не всі, але хто хотів — знав, каже він. «Моя думка — у людей притупилася пильність. Адже, за федеральним законом, вони повинні не тільки сподіватися на нас, а й рятувати себе і інших. Плюс швидкоплинність подій ... Тому всі докладені зусилля щодо оповіщення виявилися марними»

Крім того, за словами Проніна, 75% населення Кримська живуть у небезпечних зонах, де ось уже півстоліття заборонено будувати житлові будинки. «Але коли в нас і кого зупиняли заборони?» — констатує він. Глава відділу ГО і НС стверджує, що люди зводять будинки самовільно, а потім ставлять перед фактом. При цьому жодного офіційного дозволу за останні півтора роки підписано не було, і з боку населення постійно надходили скарги, що дозволи не видають.

Пронін каже, що про лихо, яке насувається, в адміністрації знали з ранку, але фактична погода була сонячною та безвітряною і не віщувала катастрофи, тому людей оповістили по телебаченню біжучим рядком.

Відзначимо, що в літній день, коли практично нікого не було вдома, попередження, втім, мало хто міг побачити. А сирен, SMS-повідомлень, радіоповідомлень і подворових обходів, які також передбачені законом у разі природних катаклізмів, не було. Сирени, які чує весь Кримськ, були включені лише о 22:30, коли від стихії вже практично не можна було врятуватися.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.