,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


ECFR закликає ЄС вдатись до точкових арештів рахунків української влади
+1
Україна не має європейського майбутнього з нинішнім політичним класом при владі. Більш того, самозбагачення політиків, які прикриваються статусом «проєвропейськості», лише дискредитує Європейський Cоюз, зменшує його вплив та зриває процес реформ в Україні.

Про це у коментарі, оприлюдненому сайтом аналітичного центру European Council on Foreign Relations, заявив Ґустав Ґрессель, дослідник Європейської програми даного центру, який спеціалізується у питаннях безпеки та оборони.

Ґрессель закликає ЄС вдатись до точкових арештів рахунків корумпованих членів української влади та тих, хто чинить спротив реформам.

Ґрессель бачить в Україні ознаки згортання Петром Порошенком «прогресу в царині верховенства права та розподілу державної влади, який вдалося досягнути після Революції Гідності».

На це, на думку автора, вказує ситуація навколо опозиційного українського політика, колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі, тиск на НАБУ, якість новопризначених до Верховного суду суддів, нападки на борців із корупцією та ін.

«Якщо так триватиме, Україна знову стане квазіавторитарною клептократією, в якій кілька очільників держави використовують силу державного апарату для просування власних інтересів», - пише дослідник ECFR.

Як мало знають вони про Україну, вважають, що начебто в нас був якийсь прогрес.

Геннадій Боценюк

My Webpage

П.С. БАРЫГИ! moral cheesy

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.