,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Конкурент Порошенка: Мене вбивають у СІЗО
+1
Власник Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ", американський громадянин Ігор Бойко заявив, що його намагаються вбити у СІЗО. "Мене хочуть фізично знищити", - заявив Бойко під час судового засідання в Печерському суді міста Києва. Про це передає кореспондент видання UA1.

Бізнесмен розповів, що перед судовим засіданням до нього цілу ніч застосовувались тортури, фізичний та психологічний тиск. Після вчорашнього засідання іноземця відправили в карцер СІЗО де він провів безсонну ніч з відкритим вікном, яке ніяк не закривалось та під звук капання води. Адвокати Бойка зазначають, що це є нічим іншим, як тортурами над арештованим, які заборонені українським законодавством.

Під час засідання суду американський інвестор заявив, що не міг спати усю ніч і тому почуває себе погано і може втратити свідомість. Також Бойко повідомив, що з учорашнього дня йому не давали ніякої їжі.

"99% що мене живим з СІЗО не випустять", - зазначив Ігор Бойко.

Також американський бізнесмен заявив, що в випадку винесення незаконного рішення суддею Романом Новаком, яке в подальшому призведе до смерті іноземця, суддя стане "суддею Кірєєвим кліки Порошенка і буде співучасником вбивства".Нагадаємо, що суддею Печерського суду міста Києва розглядається справа про подовження терміну тримання під вартою власника Житомирської кондитерської фабрики, яка до рейдерського захоплення була прямим конкурентом корпорації Петра Порошенко "Рошен".

Бойко неодноразово заявляв у ЗМІ, що кримінальна справа проти нього замовна та політична. Його бізнес знищили за конкуренцію з бізнесом президента України Петра Порошенка. А на даний момент американського інвестора змушують відмовитись від позову до України в Міжнародному арбітражі в Лондоні за захоплення і експропріацію його кондитерської фабрики.

My Webpage


П.С. Сейчас вылезет Юрик и объяснит что Бойко сам виноват, что у него плохой моральный облик, что он агент Пупкина...

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.