,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Сценарій, запропонований владою, — імігруйте та не заважайте нам ділити країну між собою, – Лещенко
0
Підводячи підсумки, можна сказати, що нам вдалося зберегти дієздатність НАБУ, але при цьому кланова модель економіки залізла в кишеню кожного українця.

Половину заплачених нами грошей за електроенергію отримує Ринат Ахметов. За Порошенка він в повному "шоколаді": зберігся алгоритм, коли теплова енергетика виробляє всього 30% ринку, але завдяки завищеній ціні отримує вдвічі більше грошей. У тому числі — за рахунок атомної енергетики. А тим часом близька до Петра Порошенка компанія ICU скупила банківські борги і цінні папери ДТЕК, що зробило її фактичним співвласником енергетичного бізнесу Ахметова.

Якщо ви автомобіліст і заправляєте машину газом, то, ймовірно, половина ваших грошей пішла Віктору Медведчуку. Після зачистки незалежних трейдерів скрапленого газу руками одіозного департаменту "К" СБУ збільшилася частка структур, пов'язаних з Медведчуком, — компанії Глуск і її сателітів. Крім того, на внутрішній ринок з нуля зайшла невідома швейцарська "прокладка" Proton Energy, що продає газ як через мережу заправок Глуск, так і роздає ресурс основним мережам АЗС. В результаті частка компанії склала 40% ринку прямо і опосередковано. Той же силовий підрозділ, підзвітний, до речі, президентським "смотрящим" Ігорю Кононенку та Олександру Грановському, протягом року мучив весь бізнес — коньячників, імпортерів засобів захисту рослин і навіть експортерів меду.

Купуючи сільськогосподарську продукцію, ви повинні знати, що в її вартість закладені мінеральні добрива, які Дмитро Фірташ продає на українському ринку дорожче, ніж за кордоном. Чому? Тому що проти його конкурентів ввели антидемпінгове мито, порушили кримінальні справи за фінансування тероризму, нацькували Військову прокуратуру і наклали санкції Мінекономіки. І навіть слідство ФБР проти олігарха не заважає йому продовжувати заробляти на владі.

Якщо ви любите курку, то напевно були клієнтом зростаючої монополії Юрія Косюка, який отримав в 2017-му 1,5 млрд грн дотацій з бюджету. Додайте до цього пільгове оподаткування і уявіть, що у володінні Косюка — яхти і літаки, а також своєрідне Межигір'я, якому може позаздрити навіть Янукович.

Що при цьому уготовано нам, українцям? Держава загрузла в переділі фінансових потоків, але не здатна забезпечити громадянам навіть базові стандарти життя.

Немає гарантії, що на зупинці тебе не вб'є водій Лексуса, як в Харкові, або не підірвуть гранатою в суді, як це трапилося недавно в Нікополі. Немає гарантії, що швидка встигне довезти до лікарні, і немає впевненості, що там тебе вилікують. Немає гарантії, що після здобуття вищої освіти ти знайдеш роботу. Немає гарантії, що твої батьки будуть отримувати нормальну пенсію. Сценарій, запропонований владою, — імігруйте та не заважайте нам ділити країну між собою.

Після поїздок по країні символом 2017 року для мене стала маршрутка Суми-Варшава. І в ній їздять не туристи, користуючись безвізовим режимом, а кращі наші кадри, що заповнюють вакансії в Польщі. Мерія Познані створює українську версію сайту про умови працевлаштування в країні.

Порошенко весь рік зміцнював свої позиції. Він домігся скасування конкурсів при призначенні місцевої влади, що дозволить зібрати в один кулак адмінресурс на виборах. До пулу президентських силовиків додалося Державне бюро розслідувань. Консолідуючи потоки, Порошенко призначив своїм указом членів енергорегулятора — НКРЕКП.

Міцно зв'язавши протести з прізвищем Саакашвілі, влада деморалізувала опозицію. Протестні настрої гасять за рахунок маніпуляцій суспільною свідомістю, зробивши слово майдан синонімом кровопролиття.

При цьому в зоні своєї прямої відповідальності — міжнародній політиці — президент примудрився посваритися з багатьма сусідами: з Польщею через Бандеру, з Білоруссю через шпигунський скандал, з Румунією і Угорщиною через мову.

Ми не можемо далі жити в такому форматі — інтриг, корупції і саморуйнування. Україна все ще залишається країною можливостей. Мої знайомі, які просувають дрібні бренди одягу, скаржаться, що на фабрики неможливо пробитися — вони завантажені під зав'язку пошиттям одягу для західних фірм. Українські кікстартери Delfast придумали електровелосипед, здатний проїхати на одному заряді далі Tesla Model S, програмісти аутсорсять скандинавські банки, а інженери — датські вітряні електростанції.

Розробки віртуальної реальності, штучного інтелекту та альтернативна енергетика здатні витягнути Україну зі сценарію за участю держави-сировинного придатка. Давайте вимагати чесної політики. А зайвий мільярд краще віддати не черговому олігархові, а направити в ті галузі, які дадуть шанс наздогнати хвіст поїзда.

Сергій ЛЕЩЕНКО


My Webpage


П.С. Я бы добавил ко всему этому психологический террор от власти который она реализует через СМИ и платных артистов вроде Тягнибока и Фарион. Чисто по российским лекалам. Постоянно население держится в состоянии психологического истощения. Постоянно ищутся противоречия в обществе и раздуваются максимально. Сознательных украинцев пугают исчезнеовением мовы, несознательных запугивают адскими муками при ее изучении. И вообще я уверен, с синежопой бандой было договорено изначально что они получат свою часть Украины, им просто все сдали на блюдечке, отдали на кормление. Все та же тема продолжается - противоставление одной части Украины - другой.

Чтобы максимально отвлечь и морально истощить, запутать и обокрасть. И все это очень похоже на описание Хазарского Каганата. Украинцев постоянно держат в состоянии выживания.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.