,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


"УДАР" поглинули внутрішньопартійні війни
  • 21 августа 2012 |
  • 14:08 |
  • Daily |
  • Просмотров: 687
  • |
  • Комментарии: 2
  • |
+1
"УДАР" поглинули внутрішньопартійні війни Рада Донецької обласної організації політичної партії "УДАР" прийняла рішення про виключення з партії голови обласної організації Єгора Фірсова. Таке рішення, за словами керівника виконавчого комітету партії Руслана Бойка, підтримали 5 членів ради з 8-ми.

Бойко також зауважив, що до Центрального виконавчого комітету партії і політичної ради партії "УДАР" з пропозицією про затвердження нового голови Донецької обласної організації звернулися понад 10 членів.

"Спільно партійці дійшли висновку, що керівництво партією слід доручити мені. А Єгора Фірсова - відправити у відставку. У рішенні партійців також йдеться, що згідно зі статутом партії дане рішення набуває чинності з моменту його прийняття і оскарженню не підлягає", - акцентував Бойко.

Натомість, в "УДАРі" спростовують інформацію про виключення з лав партії голову Донецької облорганізації Єгора Фірсова і називають це провокацією.
За словами речника партії Оксани Зінов'євої, Руслан Бойко - ревний противник Фірсова, тому на основі особистої неприязні, а також тривалої співпраці із опонентами - Партією регіонів - він вдався до нечесного самопіару та хотів дисбалансувати думку електорату на Донбасі, розповіла вона.

"Проти "УДАРу" продовжують застосовувати брудні технології. Троє осіб, яких виключили з претендів у кандидати в депутати через їх небезхмарне минуле і завдяки наполяганням громадськості, вдалися до обману. Вони оприлюднили інформацію, яка є не рішенням партії, а брутальною підробкою”,- пояснила прес-секретар.

Також заступник голови Донецької облорганізації Денис Каплунов запевнив, що зібрання, яке провели три людини - нелегітимне, необхідна позиція як мінімум 6 осіб, для ухвалення такого рішення. "Партію "Удар" намагаються розколоти. Бойко ображений, Фірсов через позицію "Опори", відмовився додавати його до партійного списку, тому й визрів такий бунт. Єгор Фірсов залишається членом "УДАРу" і досі очолює Донецьку обласну організацію партії. А от де Бойко взяв печатку, якою завірили нібито рішення політради облорганізації, в "УДАРі" зараз з'ясовують. Ми також звернулися з відповідною заявою до прокуратури з приводу шахрайства", - розповів Каплунов.

Фірсов ж розцінює цю історію як спробу чинної влади "вчинити рейдерське захоплення обласного осередку партії, рейтинг якої на Донбасі невпинно зростає".

Прес-секретар Партії регіонів Олена Блоха не розуміє, яке відношення їх структура має до внутрішніх міжусобиць "УДАРу" та наголошує, що жодним чином "Регіони" не причетні до подій, які розгорнулися. "Ми моніторимо діяльніть партій-опонентів, проте не вдаємося до порушень моральних принципів, тим паче не поливаємо брудом", - розповіла речник.

Джерело: DailyUA, за матеріалами iPress.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.