,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Яценюк обманює людей та маніпулює рухом «Чесно»
  • 31 июля 2012 |
  • 12:07 |
  • Daily |
  • Просмотров: 1004
  • |
  • Комментарии: 6
  • |
+4
Яценюк обманює людей та маніпулює рухом «Чесно» У зв’язку з непорядними заявами лідера Об’єднаної опозиції Арсенія Яценюка щодо інформації про кандидатів у народні депутати по округам №86 та 87, яка нібито була надана йому рухом «Чесно», представник Володимира Грабовецького та Юрія Дерев’янка передала руху «Чесно» необхідні документи для громадського аудиту у відповідності до критеріїв доброчесності. Про це повідомляє ініціативна група «Захистимо свій вибір», що об’єднує мешканців п’яти адміністративних районів Івано-Франківської області (група «лемків, бойків та гуцулів»).

Нагадаємо, що 27 липня члени ініціативної групи з Прикарпаття «Захистимо свій вибір», провели мітинг на підтримку своїх кандидатів Юрія Дерев’янка та Володимира Грабовецького біля офісу партії «Фронт Змін» у Києві. Понад 40 представників громад Надвірнянського, Богородчанського, Коломийського, Рожнятівського, Долинського районів, Яремчанської та Болехівської міських рад передали керівнику юридичної служби партії «Фронт Змін» Павлу Петренку 70 тисяч підписів на підтримку своїх народних кандидатів - Юрія Дерев’янка і Володимира Грабовецького. Делегати вимагали, щоби керівництво партії взяло до уваги їхню позицію.

Пакет документів передала у суботу, 28 липня, у Івано-Франківському прес-клубі Наталія Кушніренко – представник Володимира Грабовецького та Юрія Дерев'янка. Для перевірки були передані: автобіографії, дипломи про освіту, трудові книжки та декларації про доходи кожного кандидата. «Позиція кандидатів така: вибори до Верховної Ради мають проходити максимально чесно й відкрито. Відтак, вони є абсолютно відкритими як для журналістів, так і для аналітиків громадських організацій, що спостерігають за процесом виборів», – зазначила Наталія Кушніренко.

Представники громад наголосили, що вимагають від «Фронту Змін» надати чітку і повну інформацію щодо того, яким саме критеріям не відповідають Юрій Дерев’янко та Володимир Грабовецький і які саме дії, що не відповідають принципам Об'єднаної опозиції, проводять кандидати на округах. «Рішення про те, що потрібно їхати до керівництва партії в Київ, ми прийняли після спілкування з очільниками обласного осередку «Фронту Змін». Фактично вони послали нас до Києва. Сказали, що всі рішення про висунення кандидатів приймаються там, а не на місцях, і якщо це когось не влаштовує, то їдьте в Київ і там про це кажіть», – пояснив громадський діяч, керівник «Фронту Змін» у Верховинському районі Роман Монастирецький.

Делегати ініціативної групи «Захистимо свій вибір» повідомили, що реакція очільників «Фронту Змін» на їхній приїзд була обурливою. Замість лідера партії до представників громад Прикарпаття вийшов головний юрист «Фронту Змін». Павло Петренко сказав, що «на сьогоднішній день дуже багато надійшло заяв саме стосовно цих двох осіб щодо їхніх дій, які вони проводять зараз і ці дії не відповідають тим принципам, які заявляла Об'єднана опозиція».

27 липня, через дві години після мітингу, на прес-конференції Арсеній Яценюк заявив, що ці кандидати не відповідають критеріям руху «Чесно» і що їм «передали от-таку пачку паперів оті громадські організації, які сьогодні займаються спостереженям за виборами».

У той самий день, 27 липня, громадський рух «Чесно» проводив свою презентацію у місті Івано-Франківськ, під час якої Олег Рибачук, один із фундаторів руху «Чесно», та Тарас Случик, координатор руху «Чесно» на Івано-Франківщині, заявили, що жодних документів рух не передавав. Цю саму інформацію Тарас Случик підтвердив і під час засідання прес-клубу наступного дня. Тарас Случик повідомив, що аналітики лише минулого тижня почали опрацювання інформації по ймовірних кандидатах на мажоритарні округи. За його словами, перші результати громадського аудиту будуть готові наприкінці цього тижня або на початку наступного (3-5 серпня).

Водночас, у понеділок, 30 липня, на деяких блогах з’являється інформація про те, що нібито рух «Чесно» закликає лідерів Об’єднаної опозиції не висувати як кандидатів у депутати Юрія Дерев’янка та Володимира Грабовецького. Проте, на офіційному сайті руху «Чесно» заява не містить конкретних прізвищ. Отже, така публікація виглядає недостовірною.

Ініціативна група «Захистимо свій вибір»

DailyUA

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.