,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Європейський валютний фонд можуть створити вже цього року
0
Ідея створення Європейського валютного фонду, за аналогом МВФ, набуває дедалі ширшої підтримки. Ініціативу німецького уряду, після зустрічі з канцлером Анґелою Меркель, підтримав і голова Єврогрупи Жан-Клод Юнкер.


Меркель і Юнкер у Люксембурзі наголосили, що валютний фонд у майбутньому гарантував би стабільність євро на випадок глибокої фінансової кризи в окремих країнах ЄС, таких як нинішня криза у Греції або Португалії. Однак глави урядів застерегли, що створення фонду не має розглядатися як привід для послаблення фінансової дисципліни в Євросоюзі. Єврокомісія готова за певних умов виступити із відповідною ініціативою, заявив речник єврокомісара Оллі Рена Амадеу Алтафай. «Потрібно, щоби цей інструмент був підтриманий усіма країнами єврозони. Треба висунути жорсткі вимоги. Ситуація, як із Грецією, не має повторитися», - застеріг Алтафай.

Дисципліна – у минулому?

З цією метою Анґела Меркель і Жан-Клод Юнкер пропонують розширити повноваження статистичного відомства Євростат щодо доступу до внутрішньої фінансової звітності країн єврозони. Як відомо, Греція багато років приховувала від Брюсселя справжній стан фінансів країни. Речник Єврокомісії заявив, що створення Європейського валютного фонду буде погоджено до кінця червня. Експерти Європейського центробанку шоковані ініціативою політиків. Вони застерігають, що створення валютного фонду лише знизить фінансову дисципліну в єврозоні.
посилання

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.