,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


ПРОФЕСІОНАЛИ ГУРТУЮТЬСЯ НА ДЕРЖАВНИЦЬКИХ ПОЗИЦІЯХ
0
От і настали часи політичних перетворень, нездоланний вітер змін запанував у вітчизняному політикумі, що і не є дивним у зв’язку зі зміною керівництва країни, створення нової команди, яка представлятиме Україну впродовж найближчих п’яти років.
Втім, ці процеси в державі не відбуваються осторонь професіоналів, які встигли зарекомендувати себе поза політикою, як досвідчені фахівці, що вміють і роблять свою роботу так, аби Україна та її громадяни, незважаючи на всі найскладніші економічні випробування, які дарував нам рік минулий і що залишаються на сьогодні, були впевнені у своїй захищеності, безпеці та перспективах.
Кожна з державних інституцій у такі перехідні часи має докласти максимум зусиль, щоб зберігаючи політичний нейтралітет, захистити і примножити надбання демократії й народовладдя, подолати кризові явища в економіці та фінансовій сфері, послідовно і неухильно забезпечуючи стабільність в країні.
Минулі роки засвідчили, що в Україні є велика кількість політично незаангажованих професіоналів, на яких і тримається ця стабільність, суспільна злагода, котрі продемонстрували свою державницьку позицію і залишилися вірними ідеалам незалежності й суверенітету нашої країни.
ПРОФЕСІОНАЛИ ГУРТУЮТЬСЯ НА ДЕРЖАВНИЦЬКИХ ПОЗИЦІЯХ

Яскравим прикладом цього є СБУ та її керівник – Валентин Наливайченко, які своєю щоденною самовідданою працею довели українській громаді та світовій спільноті, що національні інтереси України надійно захищені, будь-які зазіхання на них – невідворотно будуть блоковані, а їх ініціатори нестимуть відповідальність згідно українських законів.
На підтвердження сказаного, можна констатувати, що СБУ є чи не єдиним державним органом, який попри всі політичні колізії залишився нейтральним та своїми професійними підходами до подолання складних викликів виборчого часу, довів власну професійність та готовність забезпечити безпеку держави та її громадян.
Однак, попри інші здобутки СБУ під проводом В.Наливайченка, найбільш важливим залишається те, що українська спецслужба, залишаючись відданою прагненню розбудови сучасної системи державної безпеки кращого європейського зразка, що не можливо без поглиблення співпраці з партнерами в ЄС та за Атлантичним океаном, стала більш відкритою та прозорою для справжнього громадського контролю за її діяльністю, у відповідності до рекомендацій ПАРЄ.
Водночас, чи не вперше за всю історію української спецслужби, саме завдяки дипломатичному вмінню, спрямованому на створення умов до захисту українських громадян за кордоном, зокрема, в акваторії Карибського басейну, СБУ долучилась до виконання міжнародної місії «Аталанта» з протидії піратському захопленню торгівельних суден, в якій беруть активну участь співробітники «Альфи».
Крім того, СБУ неодноразово демонструвала готовність давати рішучу відсіч будь-яким терористичним загрозам. Так, під час спільних з представниками польських спецслужб навчань із забезпечення безпеки учасників та глядачів чемпіонату Європи з футболу «Євро-2012», діям співробітників української спецслужби були надані найвищі оцінки.
Представники Єврокомісії неодноразово відзначали провідну роль української спецслужби у налагодженні дієвої системи протидії організованій злочинності на україно-молдовському кордоні, констатуючи значне зменшення фактів провезення контрабанди та нелегальної міграції, що стало можливим завдяки міжнародній співпраці органів безпеки України та Молдови в рамках програми ЄС з прикордонної допомоги нашим країнам.
Все це демонструє обличчя СБУ, як надійного партнера європейських спецслужб, який, завдячуючи поєднанню професійного та дипломатичного досвіду свого керівника Валентина Наливайченка, гарантуватиме відсіч будь-яким викликам у сфері безпеки та надасть всіляку допомогу і підтримку.
Однак, не тільки безперечними успіхами на ниві міжнародного співробітництва та спільної боротьби із транснаціональною злочинністю може пишатися українська спецслужба.
Зважаючи на те, що Валентин Наливайченко є співголовою Міжвідомчої робочої групи з питань боротьби із корупцією та організованою злочинністю при Президентові України, СБУ залишається важливим державним органом, якій втілює державну програму з подолання цих ганебних явищ.
Не секрет, що тільки в останній час попередження від СБУ одержали вже декілька вітчизняних посадовців вельми високих рангів, а розслідування Генпрокуратурою, на підставі матеріалів української спецслужби, зловживань з боку судді Львівського апеляційного обласного адміністративного суду І.Зварича є безперечним свідченням ефективності дій спецслужби на даному напрямку.
Проте, не слід забувати і про значне збільшення гуманітарної ролі СБУ в суспільному житті держави.
Так, розкриття державних галузевих архівів, послідовна та цілеспрямована робота з відтворення історичної пам’яті українства, вшанування пам’яті жертв тоталітарних режимів тощо, стали чи не визначальним кроком на шляху суспільного примирення та єднання нації довкола спільних цінностей.
Значним залишається внесок СБУ під керівництвом Валентина Наливайченка у збереження національного, культурного та релігійного надбання нашої країни.
Відкриття архівних даних про репресоване духовенство та кримських татар, а також передача представникам різних християнських конфесій унікальних пам’яток української культури, історичних та ритуальних цінностей, стали міцним поштовхом для відродження українського духу, яскравим втіленням споконвічних прагнень українства до розбудови власної держави.
Окрім цього, не слід забувати, що органи та підрозділи СБ України в регіонах України виконують ще декілька суспільно важливих місій – надають постійну гуманітарну допомогу знедоленим дітям, які вже через декілька років зможуть повноцінно будувати наше спільне українське майбутнє.
Чого варте шефство підрозділів СБУ в Дніпропетровській та Харківській областях над дитячими будинками, в рамках якого діти з фізичними вадами та сироти одержали комп’ютерні класи, сучасне медичне обладнання та інші речі, необхідні для їх повсякденного життя?
Враховуючи це, залишається відзначити, що українська спецслужба попри всі колізії та політичні неоднозначності в країні, а також спроби її заангажувати, не змінила жовто-блакитний прапор української незалежності на якісь партійні штандарти, а діє, як свідчать її реальні справи, виключно в інтересах українського народу, якому присягала на вірність і свято дотримується даної клятви.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.