,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


В Раде взялись за интернет-магазины
  • 22 февраля 2010 |
  • 16:02 |
  • brauerei |
  • Просмотров: 31860
  • |
  • Комментарии: 3
  • |
0
Украинскому парламенту предложили усовершенствовать действующее законодательство в сфере электронной коммерции.

Как сообщается, соответствующий законопроект Об электронной коммерции зарегистрировал в парламенте народный депутат (фракция БЮТ) Юрий Полунеев.

“Целью настоящего Закона является обеспечение в Украине правового порядка дистанционного заключения и исполнения сделок с применением электронных информационно-коммуникационных средств и технологий”, – говорится в тексте проекта.

Вместе с тем, автор законодательной инициативы отмечает, что этот документ позволит внедрить единый подход к госрегулированию деятельности указанной сферы и улучшить условия инвестирования в развитие систем обслуживания безналичного оборота, что увеличит негосударственное финансирование таких программ.

Также бютовец считает, что его закон будет способствовать повышению уровня экономической безопасности страны и граждан – пользователей электронных магазинов, а также уменьшению расходов государства и бизнеса на поддержку наличного оборота и бумажного оформления сделок.

Напомним, что в настоящее время рынок электронной коммерции активно развивается как в Украине, так и за рубежом. Так, интернет магазин Rozetka.com.ua позволяет купить фототехнику, видеотехнику, аудиотехнику, компьютеры и компьютерные комплектующие.

Источник «ЛIГА.Новости»

<!--QuoteBegin Витяг з пояснювальної записки до проекту Закону України «Про електронну комерцію»
-->
Цитата: Витяг з пояснювальної записки до проекту Закону України «Про електронну комерцію»
<!--QuoteEBegin-->Обґрунтування необхідності прийняття акта
Цей Закон має становити засади використання новітніх технологій у різних галузях суспільного життя України, а також участі нашої держави у міжнародному інформаційному просторі. В першу чергу це стосується фінансових та юридичних взаємовідносин юридичних і фізичних осіб з банківськими установами, технологій електронної торгівлі товарами та послугами та інш. Так, зокрема, електронна торгівля включає використання всіх видів інформації і комунікаційних технологій в сфері торгівлі і виробництва, пропонує та надає різноманітні можливості для інтерактивного зв'язку між виробниками і замовниками та покупцями. Електронна торгівля надасть Україні можливість більш швидкого економічного розвитку і рівної конкуренції з багатьма країнами - в електронному світі кордони втрачають їх звичне значення.

Проект закону про електронну торгівлю стосується і фактично „легалізує” вже діючі в Україні системи та технології. В першу чергу, технологій Національного банку України – система електронних платежів НБУ, Національний депозитарій, Система термінових переказів, Державне Казначейство, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб та інші комплекси і міжнародних систем - міжнародних платіжних систем Mastercard International, VISA International, міжнародних систем обслуговування фінансових повідомлень, SWIFT та інш.

Цілі та завдання прийняття акта
Головною метою запропоновані змін до законодавчих актів Україні є запровадження єдиного підходу до державного регулювання діяльності суб’єктів електронної комерції та врегулювання питань захисту прав споживачів при здійсненні електронних угод.


Проект Закону України «Про електронну комерцію»

-->