,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Проституція в Росії стала нормою життя
  • 28 декабря 2018 |
  • 23:12 |
  • polvic |
  • Просмотров: 468
  • |
  • Комментарии: 2
  • |
0
Дівчата готові надати своє тіло не тільки за гроші, а й за похід в ресторан або поїздку у відпустку
На початку економічної кризи аналітики Громадської інституту соціальних досліджень прогнозували, що різке зниження доходів і безробіття змусять вийти на панель п'ять мільйонів росіянок. Навіть термін придумали - «спорадична проституція». Тобто на панель така путана виходить раз-два в тиждень, а в решту часу вона порядна жінка. Її завдання - подхалтурить, перебитися до зарплати або влаштування на роботу.

Дослідження, проведені цього літа журналом «Вогник» і компанією «Profi online research», показали, що 61 відсоток жінок не бачать сенсу в стосунках з чоловіком, якщо не отримують від них матеріальних вигод. Дівчата готові надати своє тіло не тільки за готівку. Підійде і бартер. Наприклад похід в ресторан або поїздка у відпустку.
Якщо запитати міліцейське начальство або чиновників, то вони дадуть відповідь, що проституції у нас в країні немає, оскільки немає закону про проституцію. А якщо набрати в пошуковій системі Інтернету слово «повії», то виявиться, що тільки в Москві їх близько 200 тисяч.

За короткий час спорадичні путани утворили щось на кшталт середнього класу. Додатковий ефект - «це ж зовсім не повія» - змушує клієнтів повертатися.
- Відсутність повної залежності від професії ріднить їх з елітними повіями. На них немає якогось аморального нальоту, негативного відбитку. Звичайна дівчина, жінка з сусіднього під'їзду, офісу, а не повія. Це відчуття і приваблює мужчін.Опасность в іншому. Подібний спосіб заробляння грошей затягує. Це може стати дорогою на дно.
На жаль, це дно моральної прірви вже досягнуто.

- Я в шоці від того, що зараз твориться з молоддю. У клубі, барі, на вулиці можна підійти до будь-якій дівчині, запропонувати їй секс за гроші, і з імовірністю 50 відсотків вона погодиться, - стверджує власник чотирьох порно- «Оскарів», пітерський режисер фільмів для дорослих Боб Джек. - Мені нема кого знімати в кіно. Повії завжди вважали порнобізнес справою невигідною. За знімальний день я плачу баксів 300. А вони стільки заробляють за пару годин, причому ще і схалтурити. Та ще будуть запевняти свого молодого чоловіка, що працюють в булочній. Тому раніше я знімав дівчат, які готові були заробляти сексом, але соромилися йти в бордель. У них стояла якась моральна перешкода: сутенер, клієнти, занепала жінка. Зараз все це випарувалося. Щоб спати за гроші, не треба сурмити на панелі і занурюватися в середу будинку розпусти - сауни. Дівчата заводять сторінку знайомства в соціальних мережах і шукають там клієнтів. Познайомилася, зустрілася, гроші отримала і знову додому до комп'ютера. До речі, зараз в Інтернеті тисячі російських дівчат заробляють за допомогою відеостріптіза. Це аналог сексу по телефону, тільки через веб-камеру

Розвиток комунікацій дало можливість будь-якому молодому людині заробити проституцією, прихованою або відкритою.
- Серед молоді цілком нормальним вважається мати будь-які стосунки з протилежною статтю за матеріальну вигоду, а не по почуттях, - пише в своєму блозі пітерська повія під ніком Ірина Едуардівна. - Кількість відео- і аудіоінформації, яка вчить комерційному підходу до любові, за останні роки настільки зросла, що за законами діалектики перейшла в якість і в мізках молоді оселилася безповоротно думка про те, що так і правильно. Назвіть хоч один молодіжний серіал, де б молодь не вчили трахатись направо і наліво і отримувати від цього вигоду. Назвіть хоч один серіал, де б молодь вчили ПРАЦЮВАТИ!

А сільська дурепа в Псковській області дивиться цей серіал і вірить, що таке життя і у неї повинна бути, і веде себе відповідно. Телебачення забила стільки гидоти в мізки наших дітей, що системна проституція стала для них нормою.
- Нормою стали невпорядковані сексуальні відносини, де один партнер в обмін на секс отримує матеріальні блага від іншого. Більшість людей йдуть на комерційні відносини не заради того, щоб прогодувати себе або сім'ю, - говорить професор факультету соціології Санкт-Петербурзького університету Сергій Голод. - Вони приїжджають в міста і хочуть вести шикарне життя. Причому сталося це за останні шість років економічного процвітання і споживчого буму.

Молодь, яка не володіє ніякої кваліфікацією і не здатна заробити в жорсткій конкуренції, більш того, взагалі не бажає працювати, розглядає своє свіже тіло як єдиний капітал. І змінює його на матеріальні блага. Вони можуть бути будь-якими. В Інтернеті існують сайти, де дівчата повідомляють про своє бажання сходити в ресторан.
Але найбільшою популярністю користуються сайти з пошуку попутників. Любительки подорожей обумовлюють лише напрямок, а далі згодні на все. Знайти попутницю можна в будь-якій віковій категорії.

Втім, якщо не тягнеш звозити дівчину на море або на шопінг по Європі, можна просто підкидати її до роботи. Натомість знову ж пропозицію інтиму.
Але самі цілеспрямовані дівчата не розмінюються на дрібниці, а мітять в утриманки - еліту бартерного сексу. Щоб продавати себе не на годинник, а на роки. Починають з малого: пропонують інтимні послуги в будь-який час дня і ночі за орендовану квартиру. Більше обіцяють нічого не просити, але готові смиренно приймати подарунки. Поступово намагаються розкрутити на повне утримання. Програма-максимум для такої дівчини - стати утриманкою багатія. Найбільш успішні діляться секретами «майстерності» на тематичних сайтах. Їхні розповіді про красиве життя вражають молоденьких дівчаток, для яких питання «Ким бути?» Отримує відповідь.

За даними соціологів, середній вік початку занять проституцією знизився з 18 до 14 років. Тобто споживчий бум останніх років поширився і на торгівлю собою. Нове покоління дівчат сприймає власне тіло як звичайний товар, за який можна отримати ті чи інші блага, причому не надто напружуючись.

https://vk.com/page-12208571_48776737

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.