,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Партія Саакашвілі задекларувала 2,5 млн грн доходу
0
Про це йдеться у фінансовому звіті партії, передають Українські Новини.

Партія задекларувала 160 832 гривень внесків, з них внески на рахунки партії становили 146 582 гривні, на рахунку виборчого фонду - 14 250 гривень. Зокрема, 28 422 гривні на рахунки партії вніс Северіон Дангадзе, який, за версією слідства, виступав посередником при передачі грошей Саакашвілі від довіреної особи, що переховується від української влади, бізнесмена Сергія Курченка на фінансування протестних акцій в центрі Києва. При цьому партія повернула 2 800 гривень помилково перерахованих коштів. Крім того, спонсорські внески становили 2 331 771 гривню, оскільки партія безкоштовно користувалася приміщеннями у Києві та інших містах, автомобілем Citroen Jumper і партійним сайтом.

Зокрема, партія Саакашвілі безкоштовно користувалася офісом, який належить громадській організації "Рух нових сил Міхїла Саакашвілі" на Музейному провулку в Києві. Як спонсорські внески також зазначено благодійне пожертвування інформаційних банерів, плакатів та прапорів від Ольги Галабали, координатора ради партії.

За 2017 рік "Рух нових сил" витратив 157 334 гривні на здійснення статутної діяльності. Зокрема, 73 550 гривень партія витратила на оренду приміщень, 29 340 гривні - на матеріальні витрати і послуги, 14 211 гривню - на сплату податків і зборів. Ще 14 250 гривні витрачено з рахунків виборчого фонду, 15 880 гривень - на пропагандистську видавничу діяльність.

Інші незаборонені витрати становили 10 103 гривні. Згідно зі звітом, минулого року партія не витрачала коштів на розміщення реклами на радіо, телебаченні та в друкованих ЗМІ. Партія зберігає 698 гривень на рахунках у Приватбанку.
expres.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.